Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

THSE Szabadkikötő Archívum 2016

A hivatlos közlönyből :

A THSE sportszervezetet a 8.§ 3/e/4 megszegése miatt a 9.§ 3/d alapján 1 (egy) szövetségi ellenőr fogadására kötelezzük saját költségen, valamint a 41.§ alapján 10.000,- (tízezer) forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezzük!

Az első sárga lapot a 40. percben a THSE játékosa Kondor László kapta  buktatásért, a második  lapot a 70. percben érdemelte ki , mert ellenfelét visszatartotta, ezért második sárgával azaz pirossal kiállították.

Mérkőzés 60. perc környékén a nézőtéren verekedés tört ki a két szurkolótábor között. Rendezők választották szét a szurkolótáborok tagjait.

Kb 4-5 percig állt a játék, mire Döme Gábor ( képen ) játékvezető engedélyezte a mérkőzés folytatását.

Játékon kívűl volt a labda amikor  a kispadokon helyet foglaló játékosok összeszólalkoztak.

Márics Péter ( képen ) , már lecseréltként ült a kispadon,  ekkor a mérkőzés vége előtt pár perccel  Ő,  a saját technikai zónájából az ellenfél technikai zónájához ment, és a kispadon helyet foglaló ellenfelével összeszólalkozott és  nyakánál fogva eltolta. Sérülést nem okozott, de a piros lapot megkapta.

A mérkőzés kezdésénél, illetve a lefújás után is pirotechnikai eszközöket és petárdákat használtak mindkét oldalon a szurkolók.

A mérkőzés után, a vendég csapat levonulásakor a THSE-Szabadkikötő két szurkolója , tiltott pirotechnikai eszközt dobott a Rákosszentmihályi AFC játékosok irányába.

Szép lassan lecsitultak a kedélyek és hazamentek a legények !

A Magyar Kupa II. fordulójában az Inter CDF SE három gólos győzelemmel búcsúztatta a Halakat a további küzdelmektől.

A Magyar Kupa első fordulójában : RÚG 6 FC  2 - 12 THSE Szabadkikötő .

Ezzel a győzelemmel a II. fordulóba került a csapat.

A 2016 - 2017-es bajnoki idényt a THSE csapata a Szabadkikötő pályán fogja a hazai mérkőzéseit megrendezni.
A nevük is megváltozott. Ezentúl THSE Szabadkikötő néven lépnek pályára .

Hiába adta be a THSE Sashalom az NB III.-as licenc kérelmét ! Mint ismeretes a Gázgyár csapata nem tudja vállalni a felkerülést, ezért a Halak szerették volna , ha felérik Őket , és megadják az indulás jogát.

Az MLSZ ( jelen pillanatbani ) álláspontja szerint a legjobb második ne vehet részt az osztályozókon.

A Hivatalos Közlönyből :

A THSE Sashalom sportszervezet a 7.§ 4/a megszegéséért a 10.§ 4/d alapján a soron következő 2 (két) hazai mérkőzésére szövetségi ellenőr fogadására kötelezzük.