Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Testvériség SE Archívum 2016

HÍRFOLYAM

Az Ikarus BSE megóvta a Testvériség elleni bajnoki mérkőzést ( 1 - 1 ) , mert a Testvériség csapatában  három játékosnak nem volt jogosultsága a bajnoki találkozón pályára lépni.

HÍRFOLYAM

A Magyar Kupa második kanyarjában sikeresen megnyerte 1 - 0 arányban a Pestszentimrei SK ellen az összecsapást.

HÍRFOLYAM

A Magyar Kupa első fordulójában : TFSE  0 - 1 Testvériség SE .

Ezzel a győzelemmel a II. fordulóba került a csapat.

HÍRFOLYAM

A Budapest Kupában a harmadik körben a Tesi hozta a kötelező győzelmet a Hidegkút ellen ( 0 - 4 ) és továbbjutott.

A tizenhatodik fordulóban per pillanat egy játékosállományát meg nem határozható csapata ellen kell felvenniük a versenyt, hiszen az edzőjüket elvesztve ( itt elolvashatod ) a nyolcadik forduló óta botladoznak rendesen., de mégis a második helyen teleltek.

A remekül sikerült edzőtáborozásnak köszönhetően sikerült egy nagyon egységes , és összetartó csapatot kialakítani. Két új játékos érkezett a Bánkút utcába.

A kapus posztra a Budapest Válogatott játékosa Zubány Miklós a Vizesektől , és a minden sebből vérző Voyage SE csapatától Tóth Ákos áll rendelkezésre a tavaszi megmérettetésre.

Zubány Miklós

Tóth Ákos

Törőcsik András a bajnoki mérkőzés 16. fordulójára nem tartja elképzelhetetlennek, hogy az Inter együttesét ne tudná megszorongatni, hiszen az őszi rajtnál is csak egy figyelmetlenség végett már a harmadik percben bekapott gól végett kellett az eredmény után szaladniuk.

A Budapest Kupában a Rákosszentmihályi SC ellen , csak a továbbjutás lehet a cél, és megszeretnék ismételni a 2013 - 2014-es teljesítményüket, amikor is megnyerték a Budapest Kupa döntőjét.

HÍRFOLYAM

A Testvériség SE első csapata 2016.február 10.-én indul edzőtáborba.

Mátraházán lesz a csapat összetartása, természetesen edzésekkel egybekötve.

Haza fele jövet pedig 2016. február. 14.-én a Gyöngyöstarjánnal játszanak egy felkészülési mérkőzést.

Az átigazolásokkal még vár a Testvériség SE csapata, de két - három játékos érkezhet a Bánkút utcába.

A Testvériség csapata a Budapest Kupában Hidegkútra látogat majd , hogy a harmadik forduló akadályát sikeresen vegye a Szabadság úton.

A Kupa mérkőzés 2016.február 20.án szombaton 14:00 órakor kerül megrendezésre.

A tavaszi bajnoki megmérettetés első állomása hazai pályán az Inter CDF SE csapata lesz a 16. fordulóban.

A Tesi a 11. helyen van az őszi zárás után 18 ponttal, míg az ellenfelük az egyéb kellemetlen okokból adódóan a vezetőedzőjük nélkül , az őszi szezon vége felé igencsak botladozva de ezüstérmes helyen telelt 31. ponttal.