Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Pestszentimrei SK Archívum 2016

Vékony Péter  ( 180643 ) 2016.09.05.-ig a labdarúgástól eltiltva

HÍRFOLYAM

A Magyar Kupa II. fordulójában a Testvériség elleni vesztes találkozón ( 1 - 0 ) kénytelen volt búcsúzni a további küzdelmektől Molnár Zoltán csapata.

HÍRFOLYAM

A Magyar Kupa első fordulójában : Hidegkút 1 - Pestszentimrei SK .

Ezzel a győzelemmel a II. fordulóba került a csapat.

HÍRFOLYAM

A döntőbe kerülésért 2016.04.06.-án szerdán 16:30 órakor kerül megrendezésre a találkozó.

HÍRFOLYAM

A döntőbe kerülésért játszik a csapat a Budapest Kupában. Ellenfele az Ikarus BSE csapata lesz.

HÍRFOLYAM

Magam és a csapat részéről is nagyon komolyan készültünk a Budapest Kupában az első osztályban szereplő Voyage SE ellen. Az utóbbi időben  több sikert is elért Budapest Kupa szereplésüket figyelembe véve nem remegett meg a lába senkinek sem akit a kezdő tizenegybe jelöltem.
Az első félidő második felében Papp Zsolt duplájára, még tudott válaszolni az ellenfelünk, de a 45. percben Mészáros Dániel góljával, még nyugodtabban vonulhattunk be az öltözőbe.
A második negyvenöt hasonlóan indult mint az első játékrész. Aztán a 78. percben Takács András gólja után már felszabadultabban tudtunk játszani. Ki is használtuk ezt a lehetőséget , és Takács még kétszer betalált az ellenfelünk hálójába. Klasszikus mesterhármasával a 93. percben véget is ért a találkozó.

Nagyon jót tett a csapatnak a hétvégi fiaskó után ez a hétközi győzelem. Mint ismerete már előttünk, hogy a Budafoki LC ellen  lesz a következő mérkőzésünk szintén hazai pályán , ami már ha idáig eljutottunk még nagyobb téttel fog bírni.
Vasárnap 11:00 órakor mondhatni, hogy újból rangadót fogunk játszani, amire szintén teljes erőbedobással készülünk a II. Kerületi UFC otthonában. A negyedik fordulóban igaz , hogy vereséget szenvedtünk Tőlük hazai pályán, amit nem feledtünk el, és szeretnénk mink is olyan eredményesek lenni, mint Ők nálunk az ősz folyamán, mondotta Molnár Zoltán a Pestszentimrei SK Vezetőedzője.

HÍRFOLYAM

Nagy várakozás előzte meg a Thököly úti kerületi rangadót ! Többen személygépkocsikkal érkeztek a rangadóra.

A Pestszentimreiek közepes teljesítménnyel is hozták a kötelező győzelmet idegenben a 1908 SZAC KSE ellen.

Molnár Zoltán ( képen ) elmondása szerint a Szacosok megerősödtek, de a mi játékunk elrontására törekedtek. Minden lehetséges helyzetből csak előre vágták a labdát, és kezdhettünk minden elölről.

A kilencedik percben egy öngóllal szereztük meg a vezetést , de hamar jött az egyenlítésünk.

Két perc múlva aztán visszavettük a vezetést , és a félidőben megnyugodva tudtunk az öltözőbe vonulni.

A második félidö 6. percében össze tudtunk hozni egy tizenegyest, amit Gálvölgyi Márton értékesített a bal alsóba rúgott labdájával.

Tovább daráltunk, és a 70. percben, Egry találata a végeredményt is beállította.

Köszönjük a szurkolóink lelkes támogatását, melynek eredménye képen , összességében közel kettőszázan tekintették meg a találkozót.

A védelmünk sajnos összedrótozott , és idősebb játékosokból állt szinte, de azért lelkesedésünknek köszönhetően hozni tudtuk a három pontot.

Részünkről pont jó időben jött a BVSC elleni mérkőzéshalasztás a 17. fordulóból.

A jövő héten viszont egy nagy rangadóra készülünk a Kelen ellen tizenkettedikén szombaton 14:30 órai kezdettel hazai pályán.

Utána pedig  Budapest Kupára teljes erőbedobásra készülünk , hiszen most egy Budapest I. osztályában szereplő csapat ellen kell felvennünk a versenyt március 16.-án.

Mérkőzés jegyzőkönyv

HÍRFOLYAM

HÍRFOLYAM

Szerkesztésünk kérdéseire nagyon készségesen válaszolt Molnár Zoltán a Pestszentimrei SK Vezetőedzője.

Jól és eredményesen szerepelt a felkészülési időszakban a legénysége, és a sok edzőmeccs lejátszása után bizakodóan tekint előre , úgy a Budapest Kupára, mint a Budapest Bajnokságra.

A BPK-ban a Fővárosi Közterület ellen veszik fel a továbbjutásért a küzdelmet február 21.-én vasárnap 11:00 órakor, a 1908 SZAC KSE pályáján a Thököly úton. Az őszi fordulóban az októberi bajnokin 1 - 0 arányú győzelmet aratott a Pestszentimrei SK a Közterületesek ellen .

Szeretnék a 2015-ös formájukat ismét hozni, és továbbjutni a következő , negyedik felvonásba.

Izgalmas mérkőzésre van kilátás, hiszen a döntetlen egyik csapatnak sem jó, mert egy osztályban szerepelnek. Ha mégis iksz a végeredmény akkor , nincs hosszabbítás, hanem egyből tizenegyes rúgásokkal dől el a továbbjutás.

A bajnoki 16. fordulóban hazai pályán fogadják a nagy riválisukat, mégpedig a 1908 SZAC KSE csapatát.

2015. augusztus 15.én szombaton délután az első kanyarban a félidei 0 - 3 után , magabiztos 5 - 1 arányú győzelem született.

A mérkőzést követően kismértékű  szurkolói ankétnak ( szomszédvárak rangadója ) adott otthont a Szentlőrinci AC sporttelepe, de aztán végül is megnyugodtak a kedélyek, és hazamentek a legények.

Némi változás van csak a csapatnál, mert a tavaszi szezon kezdete előtt eligazol?(t), még nincs aláírt egyezség, kettő játékos ( képen )  !

Takács László

Ilcsik Tamás

de azért van kettő érkező is a Táncsics Mihály utcába !

Felföldi Csaba

1908 SZAC KSE

Bongó Krisztián

Ercsi SE

A téli szünetet ezüstös helyen pihentette magát Molnár Zoltán ( képen )

játékosállománya, és nem titkolt szándékuk, hogy a 2016 - 2017-es bajnoki szezonban már a Budapesti elitben szerepeljenek.