Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

KISE Archívum 2016

kise-logo-feher-hatterrel-h.jpgHÍRFOLYAM

Steer Ferenc utódjául a KISE Felnőtt , és U19-es csapatának vezetőedzőjének a BVSC Zugló volt Technikai vezetőjét , valamint a Budapest Bajnokság 4. osztályában szereplő és bajnokságot megnyerő BVSC II. vezetőedzőjét Porvay Jánost ( képen ) bízta meg Salkovics Gábor 2016.július 01-től a feladatok ellátására.

2016 június 10.-én Salkovics Gábor a Kőbányai ISE Elnöke megköszönte az eddigi munkáját a felnőtt csapat vezetőedzőjének Steer Ferencnek ( képen ).

MEGTÖRTÉNT AZ ELSŐ EDZŐ CSERE

A  KISE a Budapest Bajnokságban a  16. helyén zárta a 2015 – 2016-os kiírás  őszi fordulóját.

Szerény 2 győzelem mellett 13 vereséggel, ráadásul 1 pont levonással, öt ponttal érkezett a 2016-os évbe.

A Vezetőség megköszönte Kincses Béla munkáját, és közös megegyezéssel felbontották a szerződésüket.

A mai nap délutánján  ( 2016.01.04. ) hivatalos tárgyalásra érkezett Salkovics Gábor úrhoz,  a KISE Elnökéhez Steer Ferenc úr !

Steer Ferenc ( képünön ), bár mindenki ismeri  a BLASZOS berkekben , az utánpótlásban eltöltött több mint 15 éves munkássága után került képbe a Kőbányaiaknál.

Steer úr először, és kizárólagos joggal a honlapunkat tájékoztatta az eredményes tárgyalás után.

A Vezetőedző elmondása szerint a már előre lekötött TNT tornán természetesen részt fognak venni, és a szerdai napokra edzőmeccseket tervez.

A jelen időjárási viszonyok mellett az Újpalotai úton, és az Ihász utcában fogja elkezdeni az edzéseket.

Az új alapokra helyezett csapat, ezen a két helyszínen  fog felkészülni a bajnoki szezonra, ahol az összeszokás után  minimum húsz pontot szeretnének begyűjteni a bent maradáshoz.

A Technikai Vezetői posztot az elkövetkezendőkben is Laborc Lajos tölti majd be a 2016. évben.

A bajnoki mérkőzéseket a megszokott helyszínen  a Maglódi úton, a volt Sörgyár pályán fogja játszani  a Steer legénység.

A Szerkesztőség nevében sok sikert,  és rengeteg örömet kívánunk Ferinek a Felnőttek ( Nagyok ) közt.

A Merkapt Maraton ( volt Sörgyár pálya ) a hétvégén 2016.03. 06.-án pályakímélés végett nem biztosítja a 17. bajnoki forduló mérkőzés lejátszását.

A KISE tájékoztatta a Fővárosi Vízművek SK csapatát, és tudomásul vette, hogy a mérkőzést 2016.03.05.-én szombaton 14:30 órai kezdettel a XIII. Rozsnyai utcában játsszák le.

HÍRFOLYAM

Nagyon vártuk a szezonkezdést, így kezdte a mondani valóját Steer Ferenc a KISE vezetőedzője.

Nagy bizakodással indultunk neki a 16. fordulónak. A jelenlévő játékosok közül mindenki eredményre éhesen futott ki a játéktérre.

Az első félidőben azt lehet mondani , hogy már eldöntöttük a mérkőzést.

A 14. percben Zeis Nicolas, majd a 31. percben Juhász Szabolcs találatával kettő gólos előnnyel pihentünk meg az első negyvenöt perc után.

Zeis Nicolas

Juhász Szabolcs

A második félidő egy kicsit izgalmasabbra kerekedett, mert az ellenfelünk a 60. percben betalált. A 79. percig kellett várni a győztes találatunkra amit Bodó Zsombor ( képen ) szerzett , és ezáltal el tudtuk hozni idegenből az első , de sokat jelentő három pontunkat.

Korrekt játékvezetés volt a mérkőzés egész ideje alatt , a sárga lapos figyelmeztetések pedig mindkét oldalon jogosak voltak.

HÍRFOLYAM

Kialakult a végleges kerete a Kőbányaiaknak.

Laborc Lajos aki több évtizedes labdarúgásban eltelt évei után a Technikai Vezetői poszt mellett az elkövetkezendő időszakban , stábtagként is segíti a harminc fős keret felkészítését.

Steer Ferenc a játékosaiba annyi erőt és energiát fektetett be, hogy más cél nem is lebeghet a labdarúgói előtt mint az az egy szent cél, hogy bent kell maradni a Budapest első osztályában.

Sok felől , és  csak fiatalok érkeztek a Maglódi útra, akik nemcsak szóban , hanem tettben is megszeretnék mutatni , hogy el tudják viselni ezt a hatalmas terhet.

A hazai bajnoki mérkőzéseiket a Maglódi úti volt Sörgyár pályán játssza továbbra is a csapat, de a hétközi edzéseket az Ihász utcában vezénylik le a trénerek.

A hétvégén az utolsó összecsapás a Téli Nagy pályás Tornán, a  Szent Pál Akadémia csapata lesz .

Ennek a találkozónak az az érdekessége, hogy mindkét alakulat a vert mezőnyből (  Szent Pál 15. hat ponttal, a KISE pedig a sereghajtóként 5 ponttal ( igaz egy pont levonásuk volt az ősszel ) a 16. helyről próbálnak a mély vízből kievickélni.

Tavaly szeptember 16.-án, az 5. fordulóban a 85. percben szerzett találattal sikerült otthon tartani a három pontot . Az idén pedig a Bátony utcában, az Ikarus stadionjában tehetik fel az Í-re a pontot.

Szó szerint élet halál kérdése lesz az a mérkőzés !

HÍRFOLYAM

Kincses úr távozása után, Steer Ferenc vállalta el a Kőbányaiak megmentését a kieséstől.

A 2015 - 2016-os bajnoki szezon őszi fordulóiban a tizenöt bajnoki mérkőzésből mindössze kettőt sikerült abszolválni, tizenhárom vereséggel díszítve.

A minusz 68-as gólarányról nem is beszélve, van mit ( lesz ) tennie az új Vezetőedzőnek.

A sikertelenség ellenére , mindössze öt játékos nem hagyta el a klubot, de van olyan is a volt csapatból, hogy a telefonos megkeresés ellenére sem került elő.

Egy nagyon régi játékosuk Lovász Attila ( képen ) a hosszabb időt igénybe vevő sérülése után jelentkezett , hogy újra elkezdhesse az érdemi munkát.

A tavalyi csapat játékosai közül Vince Szabolcs ( képen ) távozott, igazolt át a THSE Sashalom csapatához

Mindent egybe véve, egy ötösfogat maradt ( képeken ) meg a régiek közül a Kőbányaiaknál.

Jelen pillanatban a 16 egészséges, hadra fogható játékosállományban.

További igazolások várhatóak még a jövő héten, mondotta Steer Ferenc aki nagyon nagy elánnál készíti fel az új, minden bizonnyal eredményes, és bent maradáshoz elegendő pontokat gyűjteni tudó játékosait.

Balla Betalan

Verner Márk

Kalmár Bálint

Pap  István

Téli Nagypályás Tornán, a Könyves Kálmán kőrúti műfüves pályán, az eddig lejátszott öt mérkőzésekből kettő győzelem, kettő döntetlen , és egy vereség a mérlege a csapatnak.