Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Hidegkúti SC Archívum

hidegkut-logo-h.jpgHÍRFOLYAM

Sűrü a Hidegkút programja. A mai napon A TF vendégei voltak, 2 - 2 es állásnál a 78. percben egy kapuralövésnél a Hidegkút hálóőrét ( Gál Lászlót ) egy komoly erővel meglőtt labda fejen találta. Sajnos, de szerencsére csak pillanatokra is, de elvesztette az eszméletét.Lehet , hogy a kapus csere végett ( mezőnyjátékos állt be a ketrecbe ) de a elvesztették a találkozót a 87. percben.
TF 3 - 2 Hidegkút.
A Hidegkútnak még ez a két meccse van az idei évben !
2016.11.27. vasárnap 18:00 Hidegkút - BMTE - Újbuda
2016.11.30. szerda 19:30 Közterület - Hidegkút

Scherer Gábor igazolás száma : 204658 2016.05.09.-ig eltiltva

Második alkalommal került megrendezésre a Téli Torna Hidegkúton.

A torna végeredménye:

1. Hidegkúti SC 7p (G.k.: 9-6)

2. Pénzügyőr SE II 7p (G.k.: 7-5)

3. 33 FC 2p

Különdíjasok: A torna legjobb játékosa: Kovács Dániel (Hidegkúti SC)

A torna legjobb kapusa: Ferencsik Tamás (Pénzügyőr SE II)

HÍRFOLYAM

A sérüléseivel bajlódó Nagy Attila ( képen ) nem tudja vállalni a játékot az elkövetkezendő időszakban, de marad a csapatnál és  Martin Béla segítője lesz felnőtt csapatnál.

Mint minden egyesületnek Nekik is megvan a maguk gondja, mert kapusposzton igencsak hadilábon állnak. Szeretnének egy agilis, határozott fiatalembert igazolni és  nekimenni a tavaszi fordulóknak.

Érkezik a Csapathoz Nagykovácsiból Bereczki Máté ( képen ) aki nagymértékben hozzásegítheti a Szabadság útiakat a további jó szereplésükhöz. Máté a III. Kerület, a Ferencváros , valamint a Pénzügyőr játékosa is volt.

A Budapest Kupában a Testvériség ellen kell felvenni a versenyt, ami elég nagy kihívásnak számít a bajnoki kezdet előtt.

A tizenhatodik fordulóban a Közterület vendégeként kezdi meg a szereplését a csapat. Az őszi nyitó fordulóban , egy gólos hazai győzelem született Hidegkúton.

A Thököly úton igencsak érdekes mérkőzésre lehet számítani, hiszen mindkét csapatnak 21 - 21 pontja van, de a jobb gólaránynak köszönhetően a Hidegkútiak a 7. míg a Közterület legénysége a 8. helyről várja a bajnoki rajtot.