Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

HETI ESEMÉNYEK

 

 

szektor-logo-h.jpg       

 

 

 

A XV. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA

2018. 11.23. PÉNTEK  -  2018.11.24. SZOMBAT

     
SVÁBHEGY - VÍZMŰVEK PÉNTEK 20:30
     
ÚJPEST - ÚJBUDA SZOMBAT 10:00
UNIONE - SZAC SZOMBAT 10:00
PESTSZENTIMRE - CSEP GÓL SZOMBAT 11:00
IKARUS - TESTVÉRISÉG SZOMBAT 14:00
BUDAFOK - GÁZGYÁR SZOMBAT 15:00
ÉPÍTŐK - RAFC SZOMBAT 17:00
KELEN - REAC SZOMBAT 17:00
    .

2focilabda.png18  NOVEMBER 12. HÉTFŐ 15:38

TABELLA A XIII. FORDULÓ UTÁN

H CSAPAT M P  
1 KELEN SC 13 31  
2 REAC 13 30  
3 UNIONE FC 13 27  
4 ÚJPEST FC. II. 13 27  
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK 13 25  
6 1908 SZAC BUDAPEST 13 23  
7 ASR GÁZGYÁR 13 21  
8 BMTE II. 13 19  
9 TESTVÉRISÉG SE 13 17  
10  SVÁBHEGY FC  12 16  
11 IKARUS BSE  13 12  
12 CSEP-GÓL FC SE 13 11  
13 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 13 11  
14 RAFC 13 10  
15 PESTSZENTIMREI SK 13 7  
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 12 1  

A XIV. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA

HALASZTOTT MÉRKŐZÉS PÓTLÁSA

ÚJBUDA - SVÁBHEGY KEDD 20:00
     

2018. 11.16. PÉNTEK  -  2018.11.17. SZOMBAT

ÚJBUDA - UNIONE PÉNTEK 20:00
SVÁBHEGY - RAFC PÉNTEK 20:00
GÁZGYÁR - KELEN SZOMBAT 11:00
SZAC - IKARUS SZOMBAT 13:00
VÍZMŰVEK - ÚJPEST SZOMBAT 13:00
CSEP GÓL - ÉPÍTŐK SZOMBAT 13:00
BUDAFOK - TSTVÉRISÉG SZOMBAT 15:00
REAC - PESTSZENTIMRE SZOMBAT 16:00

2focilabda.png18  NOVEMBER 12. HÉTFŐ 15:33

     

TABELLA A XII. FORDULÓ UTÁN

               
H CSAPAT M GY   D P  
1 KELEN SC 12 9 1 2 28  
2 REAC 12 8 3 1 27  
3 F. VÍZMŰVEK SK 12 8 1 3 25  
4 UNIONE FC 12 7 3 2 24  
5 ÚJPEST FC. II. 11 5 6 0 24  
6 1908 SZAC BUDAPEST 12 5 5 2 20  
7 BMTE II. 12 6 1 5 19  
8 ASR GÁZGYÁR 12 5 3 4 18  
9 TESTVÉRISÉG SE 12 5 2 5 17  
10 SVÁBHEGY FC  11 3 4 4 13  
11 CSEP-GÓL FC SE 11 3 2 6 11  
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 12 3 2 7 11  
13 IKARUS BSE  12 3 2 7 11  
14 RAFC 12 3 1 8 10  
15 PESTSZENTIMREI SK 12 1 4 7 7  
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 11 0 0 11 0  

A XIII. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA

SVÁBHEGY - CSEP GÓL PÉNTEK 20:30
     
ÚJPEST - RAFC SZOMBAT 10:00
UNIONE - VÍZMŰVEK SZOMBAT 18:00
BUDAFOK - SZAC SZOMBAT 19:00
     
GÁZGYÁR - TESTVÉRISÉG VASÁRNAP 11:00
IKARUS - ÚJBUDA VASÁRNAP 14:00
ÉPÍTŐK - REAC VASÁRNAP 17:00
KELEN - PESTSZENTIMRE VASÁRNAP 17:00
     

HALASZTOTT MÉRKŐZÉS PÓTLÁSA

ÚJBUDA - SVÁBHEGY KEDD 20:00

2focilabda.png18  NOVEMBER 04. VASÁRNAP 16:01

TABELLA A XI. FORDULÓ UTÁN

 
H CSAPAT M GY D V P
1. KELEN SC 11 8 1 2 25
2. REAC 11 7 3 1 24
3. F. VÍZMŰVEK SK 11 7 1 3 22
4. UNIONE FC 11 6 3 2 21
5. ÚJPEST FC. II. 11 5 6 0 21
6. 1908 SZAC BUDAPEST 11 5 4 2 19
7. ASR GÁZGYÁR 11 5 2 4 17
8. TESTVÉRISÉG SE 11 5 2 4 17
9. BMTE II. 11 5 1 5 16
10. SVÁBHEGY FC  10 3 4 3 13
11. CSEP-GÓL FC SE 11 3 2 6 11
12. IKARUS BSE 11 3 2 6 11
13. RAFC 11 3 1 7 10
14. 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 11 2 2 7 8
15. PESTSZENTIMREI SK 11 1 4 6 7
16. ÚJBUDAI FC-VOYAGE 10 0 0 10 0
     
     

XI. FORDULÓ

SZOMBAT

BUDAPEST I. OSZTÁLY

TESTVÉRISÉG - KELEN

VÍZMŰVEK - IKARUS

PESTSZENTIMRE - ÉPÍTŐK

 

VASÁRNAP

CSEP GÓL FC SE - ÚJPEST FC II.

2focilabda.png18  OKTÓBER 30. KEDD 18:05

XI. FORDULÓ

PÉNTEK

erofoci.jpg

BUDAPEST I. OSZTÁLY

SZAC - GÁZGYÁR

REAC - SVÁBHEGY

 

2focilabda.png18  OKTÓBER 30. KEDD 18:04

HÉTKÖZI MÉRKŐZÉSEK

SZERDA

erofoci.jpg

BUDAPEST I. OSZTÁLY

RAFC - UNIONE

ÚJBUDA - BUDAFOK II.
 

2focilabda.png18  OKTÓBER 30. KEDD 18:03

     
     

HÉTKÖZI MÉRKŐZÉSEK

 

18/10/24 SZERDA 19:00

CSABAGYÖNGYE - BUDATÉTÉNY II.

18/10/24 SZERDA 19:30

MUN SE - PÉNZÜGYŐR II.

18/10/24 SZERDA 20:00

ERZSÉBET SK - RTK VASLÓ II.

18/10/24 SZERDA 20:30

FC PIFU - BME - KÁRMÁN

18/10/25 CSÜTÖRTÖK 19:00

ERDÉRT - INTER 04

18/10/25 CSÜTÖRTÖK 20:00

FFC - MŰEGYETEM

 

2focilabda.png18  OKTÓBER 21. VASÁRNAP  17:56

A XI. FORDULÓ

PÁROSÍTÁSA

 

2018. 10. 26. PÉNTEK 20:30

SVÁBHEGY FC - PESTSZENTIMREI SK

2018. 10. 27. SZOMBAT 10:00

ÚJPEST FC II. - REAC

 UNIONE FC  - CSEP GÓL FC SE

2018. 10. 27. SZOMBAT 11:00

ASR GÁZGYÁR - ÚJBUDAI FC VOYAGE

2018. 10. 27. SZOMBAT 13:00

KELEN SC - 43.Sz. ÉPÍTŐK SK

2018. 10. 27. SZOMBAT 14:30

 TESTVÉRISÉG SE - 1908 SZAC

2018. 10. 27. SZOMBAT 15:00

BUDAFOKI MTE II. - F. VÍZMŰVEK SK

 IKARUS BSE - RAFC

 

2focilabda.png18  OKTÓBER 21. VASÁRNAP  17:38

BP. I. OSZTÁLY TABELLA

A X. FORDULÓ UTÁN

 

1 REAC 23
2 KELEN 22
3 ÚJPEST 20
4 VÍZMŰVEK 19
5 UNIONE 18
6 TESTVÉRISÉG 17
7 BUDAFOK 16
8 SZAC 16
9 GÁZGYÁR 14
10 SVÁBHEGY 12
11 CSEP  GÓL 11
12 RAFC 10
13 ÉPÍTŐK 8
14 IKARUS 8
15 PESTSZENTIMRE 6
16 ÚJBUDA 0

 

2focilabda.png18  OKTÓBER 21. VASÁRNAP  17:30

     
     

BUDAPEST I. OSZTÁLY

KÖVETKEZIK A X. FORDULÓ

 

SZOMBAT

1908 SZAC BUDAPEST - KELEN SC

F. VÍZMŰVEK SK - ASR GÁZGYÁR

CSEP GÓL FC SE - IKARUS BSE

RAFC - BUDAFOKI MTE II.

 

2focilabda.png18  OKTÓBER 14. VASÁRNAP  20:37

BUDAPEST I. OSZTÁLY

KÖVETKEZIK A X. FORDULÓ

 

PÉNTEK

PESTSZENTIMREI SK - ÚJPEST FC II.

43.Sz. ÉPÍTŐK SK - SVÁBHEGY FC

REAC - UNIONE FC

ÚJBUDAI FC - TESTVÉRISÉG SE

 

2focilabda.png18  OKTÓBER 14. VASÁRNAP  20:34

HÉTKÖZI FORDULÓK

BUDAPEST I. OSZTÁLY

CSEP GÓL FC SE - 1908 SZAC BUDAPEST

2018.10.17. SZERDA 14:30   HELYSZÍN

 

BUDAPEST II. OSZTÁLY

MŰEGYETEM FC - BVSC ZUGLÓ

PÉNZÜGYŐR SE II. - HIDEGKÚTI SC

 

2focilabda.png18  OKTÓBER 14. VASÁRNAP  20:32

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 


Facebook

Statisztika

Most: 6
Összes: 330113
30 nap: 21301
24 óra: 611