Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Hegyvidék SE Archívum 2016

Szombat esti ténfergés volt a jellemző a mérkőzés megkezdése előtt az öltözőfolyosón a Goldbal Parkban 2017.október 28.-án

Hegyvidék - Ikarus

A Hegyvidék SE Technikai vezetőjének sem sikerült időben bemutatni a játékengedélyeket, mi több , az elektronikus jegyzőkönyv megírása is kicsapta a biztosítékot a játékvezetőnél.

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy az okiratokat ( játékengedély , sportorvosi ) , valamint az elektronikusan feltöltött , az adott bajnoki mérkőzésre az összeállítást mezszámokkal, a tartalékokat, valamint a kispadon helyet foglaló személyek neveinek , tisztségének megfelelő beosztásával ( a szám adott hozzá a rendszerben ) feltöltésével a mérkőzés megkezdése előtt 25 perccel  át kell adni a játékvezetőnek. Nem csak ezen a meccsen volt az idényben , hasonló probléma. Gondoljunk bele , mi lesz ha a tavaszi szezonban a III. és a IV. osztályú csapatoknak is be kell állni a sorba.

Bajzik József   Polgár Ferenc

TECHNIKAI VEZETŐK

Az egyre több helyen problémát jelentő mérkőzés megkezdése előtti helyzetek kezelése talán valami féle képzést ( továbbképzést, felvilágosítást ) kellene tartani.

Ez az az egy tuti hely a kispadon ahol mindegy , hogy ki vagy , mi vagy honnan jöttél !

Csak , hogy ez a feladat sokkal többről szól.

Az Unione - Hegyvidék meccsen történt.

A mérkőzés félidejében  a vezetőedző ( ??? semmilyen végzettsége sincs ! ) , Bajzik József a csapat Tecnikai vezetője  a felezővonalnál a játéktér közepén hevesen reklamálva a következőket mondta a játékvezetőnek :

Ez nagyon gyenge hallod, nőj fel a feladathoz.

Ezután a játékvezető felszólította, hogy fejezze be a reklamálást, erre következőket kiabálta feléje:

Ne üvöltözzél velem.

Velem Te ne beszélj így te kis taknyos!

Mit képzelsz magadról?!

Milliókért jártok Vecsésre de szart sem ér.

Ezért a spori a lelátóra küldte.

A második félidő kezdetén megpróbált visszatérni a kispadra, de lebukott !

sportszakemberi tevékenységtől eltiltva.

A Hegyvidék SE sportszervezet részéről Bajzik József (594826) sportszakember a 22.§ 1/c alapján 2016.10.24-ig sportszakemberi tevékenységtől eltiltva.

A kérdés csak az , hogy a Budapest válogatottal mi lesz , hiszen az edzői végzettsége nélkül is kinevezett ? elfogadott ? megtűrt ? a kispadon is dohányzó emberről van szó !

A Magyar Kupa meccstől ( II. forduló ) távol marad a Hegyvidék SE csapata , hivatkozással a korai ??? ( 18:00 óra ) kezdésre való tekintettel. Továbbjutó a Csep -Gól FC.

A Magyar Kupa első fordulójában : Wolfs FC 1 - 6 Hegyvidék SE.

Ezzel a győzelemmel a II. fordulóba került a csapat.

Elhagyta a Hegyvidék SE csapatát Czakó András , akinek a kispadhoz megfelelő edzői végzettsége volt.

Czakó Úr az elkövetkezendő időszakban a Megye I. osztályú Velence csapatának a megbízott vezetőedzőjének lett kinevezve.

hegyvidek-se-hivatalos--2-.jpgHÍRFOLYAM

2016.04.27.

Dr Bánk Levente Barnabást  a 19. fordulóban kiállítottákigazolás száma 234363 )   A 20. ( Inter CDF DSE  )  és a 21. fordulóban az Ikarus BSE ellen nem játszhat.bank-levente-hegyvidek.jpg

2016.03.24.

Hiába a megszokott késő esti kezdés, mégis ki tudott kapni hazai pályán Hobó csapata az Unione együttesétől.

Csillag Andrást a 17. fordulóban kiállították ( 140314 ) csillag-andras-hegyvidek-140314.jpg  A 18. fordulóban nem játszhat.

A Budapest Bajnokság 16. fordulójában a Fay utcában szerepelt a Hegyvidék együttese.

Az őszi szezonban a TF pályán felváltva estek a gólok. A 20. percben Spáth találatával 1 - 0, majd Lőrinc duplájával 1 - 2-re alakult az eredmény. A 67. minutumban Bánk Levente visszahozta a csapatot 2 - 2 -re. Az utolsó percekben  pedig a Halak találtak be , de a Bajzik legénység a 85. percben ikszre tudta hozni a meccset.

A tavaszi szezon kezdete nem a legrózsásabbra kerekedett, mert ahogy Czakó András ( képen )elmondta , az első gól elkerülhető lett volna, mert a tizenhatos előtti szabálytalankodásból ( lett volna még aki fel tudott volna szabadítani ) kaptuk az első gólt.

A második gólnál a jobb oldali középpályásuk befele cselezett és külsővel a kapusunk felé rúgta meg a labdát. Ezt bizony a kapusunkna meg kellett volna fogni.

A harmadik találatuk egy szögletből lett. Itt pedig a legnagyobb az volt , hogy mindenki egymásra várt, és már háromgólos hátrányba kerültünk.

A szépítő találatunk egy jobb oldali beadásból született, ami egy nagyon tetszetős játékot idézett elő.

Akik kint voltak és látták a játékunkat, azok érzékelhették, hogy a csapat jó erőben van, csak amíg az öltözőben elhangzottakat nem tartják be a játékosaink, addig az eredményességünk váratni fog magára.