Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Fővárosi Vízművek SK Archívum 2016-tól

HÍRFOLYAM

A Fővárosi Vízművek SK csapata 2017. július 22.-én Gárdonyban vendégszerepel, bemelegítésként.

Az érdemi munkát 2017. július 24.én hétfőn indítja be az újonnan kinevezett Vezetőedző, Schnellbach Imre .

HÍRFOLYAM

Felnőtt csapat vezetőedzője: 2017.06.15.-től

Név : Schnellbach Imre

Mobil : 06-70-376-20-37

HÍRFOLYAM

ELKÖSZÖNT A F. VÍZMŰVEK EDZŐJE

A Fővárosi Vízművek SK Elnökével folytatott tárgyaláson , Nagy Miklós Úr megerősítette honlapunknak , hogy Újvári Gábor ( képen ) elköszönt a Budapest I. osztályában szereplő csapat vezetőedzői tisztségétől.

Az utódja hamarosan bemutatásra kerül.

HÍRFOLYAM

A halasztott mérkőzésen amit a hét közepén rendeztek meg a Budapest I. osztályában a II. Kerületiek a Vízművek ellen , már az első bekapott gól után Ú. Gábor fennhangon kioktatta a játékvezetőt.
A mérkőzés hármas sípszava után a pálya közepén is oltogatta a sporit, hogy jó lenne ha elszámolna a lelkiismeretével.
Mondhatnánk úgy is, hogy jó rendezői kollegaként az irodáig kisérte, majd be is lépve a helyiségbe tovább osztotta az észt, és a felelősségre vonást.
Szócsata igazából nem pörgőtt fel , hangoskodást nem alakult ki, mert a második rendezezői kérésre elhagyta a hivatalos helyiséget.
A Fegyelmi bizottság két hét pihenőre küldte el a sportszakembert.

HÍRFOLYAM

HULLÁMLOVASOK !

SZERDÁIG A HULLÁM TETEJÉN ! ?

Az első négy meccs fuldoklósra sikerült , a másik négyet pedig oxigén dúsan hozta le a Vízművek !

A Budapest Bajnokság első osztályában szereplő Fővárosi Vízművek SK az első négy lejátszott  bajnoki találkozón mindössze 5 gólt rúgott és tizennégyet kapott. Az ötödik forduló végén a Vizesek tartották a hátukon az egész mezőnyt, a tabellát elnézegetve.

Aztán a Testvériség ellen a hatodik fordulóban nagy nehezen mint egy berozsdásodozott csapból elkezdett csöpögni az életüket jelentő vasszer. Sikerült megszerezni az első három pontot , igaz egy góllal tudtak nyerni , de nyertek idegenben.

A hetedik kanyarban jött a Kelen SC szintén sok fiatallal megspékelt csapata a Váci útra. A kettő gólos hazai vezetést a 60. és a 76 perc közt elvesztette az Újvári Gábor által vezetett alakulat. Az öt perces hosszabításban viszont Buhály gólja a kilencvennegyedik percben hazai győzelmet , és az újabb három pontot jelentett a feljövőben lévő csapatnak.

Következett a Ferencvárosi FC elleni meccs a Goldball Parkban. Az első félidei gólinséget követően , a második félidő szinte első támadásából a Vizesek megszerezték a vezetést. Az utolsó negyedóráig préselgették egymás kapujához a labdát a játékosok, amit egy FFC-és kiállítás fel is oldott, mert a kaputól 10 méterre kézzel buktatta a kitörő Vízművekes játékost a Ferencvárosi védő. Innentől kezdve elindult a Vizes áradat és tizenegy perc alatt el is áztatták a vendéglátóikat. Négy gólos győzelemmel hagyhatták el a Könyves Kálmán kőrúti pályát.

A mostani hétvégére ( ledolgozós szombaton 13:30 órás kezdéssel ) egy nagyobb falat jött a remek időben kezdődő találkozóra. Az Unione csapata összevetve a tavalyi őszi szereplésüket, bizony igencsak maguk alatt vannak.
A tinik és az öregek összecsapása, most nem tudott az évek alatt összegyűjtött rutinra épülni az Unionnál , mert a fiatalok nemcsak gyorsaságban, hanem még okosságban is felűl tudták múlni a nagy és ismert nevekből álló Unione FC csapatát.
Végeredményben magabiztos 7 - 1 arányú győzelem született.
Az első fordulóból halasztott, II. Kerület UFC ellen október 18.-án 17:00 órai kezdéssel lépnek pályára a Vizesek.
A kérdés csak annyi, hogy tovább tart -e a remek sorozat, vagy a Váci útinál kissebb méretű, és műfüves pályán is tudják-e hozni a jelenlegi formájukat !

A mérkőzésről készült gólokat , és a legjobb jeleneteket
ide kattintva megnézheted !

HÍRFOLYAM

A  Magyar Kupa első fordulójában Vízművek 1 - 2 Ikarus. A csapat kiesett a Magyar Kupa küzdelmeiből

HÍRFOLYAM

A Fővárosi Vízművek csapatánál volt talán a legnagyobb mozgás minden téren !

A kispadot elhagyta közös megegyezéssel, de az utánpótlásnál továbbra is dolgozó Scméll László ( képen ).

A Mészöly Focisuliból érkező, több kollegáját , és U19-es

játékosát hozta magával Újvári Gábor ( képen ).

Erőnléti edző lett Lengyel Patrik ( képen )

az asszisztensi edzői feladatokat Stefanik Arnold (képen )

fogja ellátni. Mindkettő játékos rendelkezik Vízművekes játékengedéllyel, úgyhogy bármikor számíthat rájuk a Mester.

A Voyage SE csapatából érkezett Kolder Nagy Dániel ( képen )

Az Angyalföldi Reál Klub Sportegyesületet hagyta el a Vízesek kedvéért Potondi Richárd (képen )

Az Ikarus, majd az RSC csapatától érkezett a Váci útra

Lajtner Csaba (képen ).

A Pilisi LK csapatából érkezett Póczos Viktor akinek a feladata az lesz , hogy minél kevesebb gólt kapjon ( képen ).

Kettős játékengedéllyel a Mészöly Focisuli , és a Vízművek igazolt labdarúgói lettek

Kőszegi Dániel

Thurzó Máté

Az Elnöki poziciót , továbbra Nagy Miklós úr tölti be ( képen )

Holnap 2016.02.06.-án szombaton a SZAC otthonába látogatnak egy edzőmérkőzésre melynek kezdési időpontja 11:00 óra

A Vízművek csapata Budapest Kupában a CSHC csapata ellen fogja felvenni a küzdelmet 2016. február 21.-én vasárnap a Kánai úton.

A Bajnoki bemutatkozás hazai pályán lesz az éllovas ASR Gázgyár ellen a Váci úton.