Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Edzőmeccsek 2017

FOLYAMATOS FELTÖLTÉS ALATT !!

A dölt betűs mérkőzések a TNT keretei belül kerülnek megrendezésre

több esetben előfordulhat időpont változás !!!

 

Dátum nap kezdés Helyszín Hazai   Vendég
             
17.01.07. szombat 11:00 Goldball Park Hidegkút II. 3-0 Újpesti Haladás
17.01.07. szombat 12:00 Goldball Park BEAC 0-7 Unione FC
17.01.07. szombat 13:00 Goldball Park Kormányőr I. 0-4 Inter 04 FC
17.01.07. szombat 14:00 Goldball Park Goldball U19 3-0 Testvériség
             
17.01.08. vasárnap 10:00 Goldball Park Csep-Gól 1-2 Törökbálint
17.01.08. vasárnap 11:00 Goldball Park Kormányőr II. 3-1 Zuglói Kinizsi
17.01.08. vasárnap 12:00 Goldball Park Erdért 5-1 Ú. Haladás U18
17.01.08. vasárnap 13:00 Goldball Park Goldball ÖF 3-1 BVSC U19
17.01.08. vasárnap 14:00 Goldball Park CSMTE ÖF 3-2 Goldball U17
             
17.01.14. szombat 10:00 Goldball Park BVSC U19 ELM Kormányőr I.
17.01.14. szombat 11:00 Promontor utca BMTE-Újbuda II ELM Tököl
17.01.14. szombat 11:00 Goldball Park Unione 1-2 CSMTE I.
17.01.14. szombat 13:00 Goldball Park Csep-Gól 3-3 Szent Pál
17.01.14. szombat 13:00 Bátony u. Ikarus 5-3 Vízművek
             
17.01.15. vasárnap 10:00 Goldball Park Testvériség 3-3 BEAC
17.01.15. vasárnap 11:00 Goldball Park Zuglói Kinizsi 4-0 Hidegkút II.
17.01.15. vasárnap 12:00 Goldball Park Goldball U17 6-4 Kormányőr II.
17.01.15. vasárnap 13:00 Goldball Park Inter 04 3-2 Erdért
17.01.15. vasárnap 14:00 Goldball Park Ú. Haladás 2-1 CSMTE ÖF
             
17.01.18. szerda 19:30 Bátony u. Ikarus BSE 4-1 Maglód
17.01.18. szerda 19:00 Goldball Park CSMTE 2-5 Goldball U19
             
17.01.21. szombat 11:00 Diósd Diósd 8-0 Pestszentimre
17.01.21. szombat 10.00 Goldball Park Inter 04 1-1 BVSC U19
17.01.21. szombat 11:00 Promontor u. BMTE Újbuda II 6-3 Nagytétény
17.01.21. szombat 11:00 Goldball Park CSMTE 0-2 Testvériség
17.01.21. szombat 12:00 Goldball Park Törökbálinti FC 3-8 Unione
17.01.21. szombat 12:00 Hunyadi M.út Kelen I. 2-1 Százhalombatta
17.01.21. szombat 13:00 Goldball Park Kormányőr I. 3-4 Ú. Haladás U18
17.01.21. szombat 14:00 Goldball Park CSMTE ÖF 4-1 Hidegkút II.
17.01.21. szombat 15:00 Mándok Mándok 4-2 Hegyvidék SE
17.01.21. szombat 17:00 Fay u. 43. Sz. Építők 5-0 BVSC Zugló
     
 
     
17.01.22. vasárnap 10:00 Goldball Park Kormányőr II. 5-3 Újpesti Haladás
17.01.22. vasárnap 11:00 Goldball Park BEAC 2-5 Szent Pál
17.01.22 vasárnap 11:00 Dunakeszi Dunakeszi II. 2-10 Vízművek
17.01.22. vasárnap 12:00 Goldball Park Goldbal U19 1-2 Csep-Gól
17.01.22. vasárnap 13:00 Goldball Park Goldball ÖF 2-3 Erdért
17.01.22. vasárnap 14:00 Goldball Park CSMTE ÖF 4-1 Hidegkút II
17.01.22. vasárnap 15:00 Szabadság .u Hidegkút II. 3-7 II. Ker. UFC
17.01.22. vasárnap 17:00 Kolozsvári T. u. II. Ker. UFC 5-1 Velence
             
17.01.15. szerda 18:30 Kánai út Mészöly U19 9-1 ASR Gázgyár
17.01.25. szerda 19:00 Fay utca 43. Sz. Építők 3-2 Üllő
17.01.25. szerda 19:30 Bátony u. Ikarus 5-2 Újlengyel
             
17.01.26. csütörtök 17:30 Kolozsvári T. u. II. Ker. UFC 1-3 II. Ker UFC U19
             
17.01.28. szombat 10:00 Goldball Park Testvériség 3-0 Unione
17.01.28. szombat 11:00 Promontor u. BMTE Újbuda II.   BVSC
17.01.28. szombat 11:00 Goldball Park Erdért 7-1 Kormányőr
17.01.28. szombat 12:00 Goldball Park Szent Pál 4-4 Törökbálinti FC
17.01.28. szombat 14:00 UTE Atl. Stadion UTE U19 3-3 43. Sz. Építők SK
17.01.28. szombat 13:00 Thököly út 1908 SZAC 4-1 FFC
17.01.28. szombat 13:00 Bátony u Ikarus 1-3 Dabas
17.01.28. szombat 13:00 Hunyadi M.út Kelen II.   Délegyháza
17.01.28. szombat 13:00 Goldball Park U. Haladás U18 3-4 BVSC U19
17.01.28. szombat 15:00 Promontor u. Nagytétény 3-3 THSE
17.01.28. szombat 15:00 Hunyadi M.út Kelen I.   Tordas
17.01.28. szombat 17:00 Kolozsvári T. u. II. Ker. UFC 5-2 Hegyvidék SE
17.01.28. szombat 16:00 Pomáz Pomáz 6-1 ASR Gázgyár
17.01.28. szombat ? Taksony Taksony   Pestszentimre
             
17.01.29. vasárnap 10:00 Goldball Park Újpesti Haladás 1-1 Goldball U17
17.01.29. vasárnap 11:00 Veresegyház Veresegyház 1-3 Vízművek
17.01.29. vasárnap 11:00 Goldball Park Hidegkút II. 3-5 Kormányőr II.
17.01.29. vasárnap 12:00 Goldball Park Csep-Gól 3-1 BEAC
17.01.29. vasárnap 13:00 Goldball Park Goldball ÖF 5-0 Inter 04
17.01.29. vasárnap 14:00 Goldball Park CSMTE ÖF 2-4 Zuglói Kinizsi
             
17.01.30. hétfő 15:00 Népliget FTC II. 8-1 Nagytétény
             
17.02.01. szerda 18:00 ELMARAD Dunaharaszti   Pestszentimre
17.02.01. szerda 18:03 ELMARAD Újpest U19   ASR Gázgyár
17.02.01. szerda 18:30 ELMARAD ESMTK  U19   FFC
17.02.01. szerda 19:00 ELMARAD 43. Sz. Építők   Viadukt
17.02.01. szerda 19:30 ELMARAD THSE   Százhalombatta
17.02.01. szerda 19:30 ELMARAD Kelen II.   Kápolnásnyék
17.02.01. szerda 19:30 ELMARAD Törökbálint   Kelen I.
17.02.01. szerda 19:30 ELMARAD Ikarus   BVSC
             
17.02.02. csütörtök 19:30 Kánai út Új-Budai Voyage ELM F.Vízművek
             
17.02.04. szombat 10:00 Goldball Park Unione 3-0 Goldball U19
17.02.04. szombat 11:00 Promontor u BMTE Újbuda II. 1-1 Hegyvidék
17.02.04. szombat 11:00 Csörsz u. TFSE 2-2 Százhalombatta
17.02.04. szombat 11:00 Goldball Park CSMTE 4-3 Csep- Gól
17.02.04. szombat 12:00 Goldball Park BVSC U19 2-4 Erdért
17.02.04. szombat 13:00 Diósd Diósd II. 2-6 Nagytétény
17.02.04. szombat 13:00 Kánai út Vízművek 7-3 KISE
17.02.04. szombat 13:00 Goldball Park Kormányőr I. 1-5 Goldball ÖF
17.02.04. szombat 14:00 Thököly út SZAC 3-4 ASR Gázgyár
17.02.04. szombat 14:00 Goldball Park Inter 04 2-0 Ú. Haladás U18
17.02.04. szombat 15:00 Hunyadi M.út Kelen I.   RTK-Vasló
17.02.04. szombat 17:00 Kolozsvári T.u. II. Ker. UFC U19   Kelen II.
17.02.04. szombat 17:00 Fay utca 43. Sz. Építők 3-4 Tököl
             
17.02.05. vasárnap 10:00 Goldball Park Zuglói Kinizsi 2-1 Újpesti Haladás
17.02.05. vasárnap 11:00 Goldball Park Goldball U17 1-3 Hidegkút II.
17.02.05. vasárnap 11:00 Kolozsvári T. u. II. Ker. UFC ELM BVSC
17.02.05. vasárnap 11:00 Szántóföld u. Testvériség 2-2 FFC
17.02.05. vasárnap 12:00 Goldball Park Szent Pál 2-5 Testvériség
17.02.05. vasárnap 13:00 Thököly út Pestszentimre 1-5 Maglód
17.02.05. vasárnap 13:00 Goldball Park BEAC 1-4 Törökbálint
17.02.05. vasárnap 14:00 Goldball Park Kormányőr II. 4-4 CSMTE ÖF
17.02.05. vasárnap 17:00 Jókai Mór u. Budatétény II. 0-12 RSC
             
17.02.07. kedd 18:30 Biatorbágy Viadukt SE Biat. 0-2 43.Sz. Építők
             
17.02.08. szerda 18:00 Kalap utca III. Ker TVE 3-1 ASR Gázgyár
17.02.08 szerda 18:00 Dunakeszi Dunakeszi I. 5-2 Vízművek
17.02.08. szerda 19:00 Jókai Mór u. Budatétény I. 3-4 Kelen II.
17.02.08. szerda 19.00 Kánai út Új-Budai FC 1-2 Sz.halombatta
17.02.08. szerda 19:30 Bátony u. Ikarus 0-2 Vecsés II.
17.02.08. szerda 18:30 Thököly út 1908 SZAC 6-0 MUN SE
             
17.02.09. csütörtök 17:00 Gyöngyös Jászárokszállás 3-4 43.Sz. Építők SK
             
17.02.11. szombat 10:00 Goldball Park Csep-Gól 1-5 Unione
17.02.11. szombat 11:00 Kánai út Vízművek 4-3 TFSE
17.02.11. szombat 11:00 Gyöngyös Gyöngyös 1-0 43.Sz. Építők
17.02.11. szombat 11:00 Promontor u. BMTE Újbuda 1-0 Sz.halombatta
17.02.11. szombat 11:00 Goldball Park CSMTE 5-6 BEAC
17.02.11. szombat 12:30 Aranyosmarót 0-0 ASR Gázgyár
17.02.11. szombat 13:00 Goldball Park CSMTE ÖF 3-3 BVSC U19
17.02.11. szombat 13:00 Bozsik stadion Honvéd U17 5-0 Ikarus BSE
17.02.11. szombat 14:00 Thököly út 1908 SZAC KSE 1-3 THSE
17.02.11. szombat 14:00 Csolyóspálos Csolyóspálos 1-3 FFC
17.02.11. szombat 14:00 Goldball Park Ú. Haladás 0-1 Kormányőr
17.02.11. szombat 15:00 Promontor u. Nagytétény 2-1 Perbál
17.02.11. szombat 15:00 Goldball Park Goldball 10-0 Szent Pál
17.02.11. szombat 16:00 Kalap u. III. Kerület 4-1 Kelen I.
17.02.11 szombat 17:00 Kolozsvári T. u. II. Ker. UFC 3-2 KISE
17.02.11. szombat 17:00 Jókai Mór u. Budatétény I 1-4 Ú. Flotta
17.02.11. szombat 12:00 Dabas Dabas 2-3 Pestszentimre
             
17.02.12. vasárnap 10:00 Goldball Park Hidegkút II. 7-4 Inter 04
17.02.12. vasárnap 11:00 Goldball Park Kormányőr II 0-3 Erdért
17.02.12. vasárnap 12:00 Goldball Park Goldball U17 1-0 U. Haladás U18
17.02.12. vasárnap 13:00 Goldball Park Törökbálint 0-1 Testvériség
17.02.12. vasárnap 14:00 Goldball Park Z. Kinzsi 4-3 Goldball ÖF
17.02.12. vasárnap 17:00 Jókai Mór u. Budatétény II.   MAFC
             
17.02.15. szerda 17:00 Zodony u. ESMTK 10-0 Vízművek
17.02.15. szerda 19:00 Jókai Mór Budatétény I. 2-4 Pereg
17.02.15. szerda 19:00 Megyeri út Újpest NB III. 3-4 ASR Gázgyár
17.02.15. szerda 19:00 Fay utca 43. Sz. Építők 5-1 Dunavarsány
17.02.15. szerda 19:30 Bátony u. Ikarus   Maglód
             
  2017.02. 18-19 BUDAPEST KUPA   MÉRKŐZÉSEK
             
17.02.18. szombat 09:00 Goldball Park CSMTE 0-0 Törökbálint
17.02.18. szombat 10:00 Goldball Park BEAC 2-14 Goldball U19
17.02.18. szombat 11:00 Promontor u. BMTE Újbuda   Kelen SC
17.02.18. szombat 11.00 Goldball Park Testvériség 1-0 Csep-Gól
17.02.18. szombat 12.00 Goldball Park Unione 5-2 Szent Pál
17.02.18. szombat 13:00 Diósd Diósdi TC II.   Budatétény II.
17.02.18. szombat 17:00 Jókai Mór u. Budatétény I. 6-3 CSMTE
17.02.18. szombat 17:00 Kolozsvári T. u. II. Ker. UFC   Pilisi LK
17.02.18. szombat 14:00 Thököly út 1908 SZAC   Százhalombatta
17.02.18. szombat 17:00 Fay utca 43. Sz. Építők 7-0 Velence
17.02.19. vasárnap 14:00 Monor Monor   Pestszentimre
             
17.02.22. szerda 19:00 Jókai Mór u. Budatétény I. 6-3 Szabadkikötő
17.02.22. szerda 19:30 Szabadság út Hidegkúti SC 6-4 II. Ker. UFC
             
17.02.25. szombat 17:00 Jókai Mór u. Budatétény I.   Inter 04
17.02.26. vasárnap 17:00 Jókai Mór u. Budatétény II.   Margitsziget
             
17.03.04. szombat 17:00 Jókai Mór u. Budatétény II.   MAFC Favorit
             

 

 

 
 


Facebook

Statisztika

Most: 4
Összes: 345005
30 nap: 18093
24 óra: 572