Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

EDZŐMECCSEK 2016

MEGJEGYZÉS :

A vékonyan szedett kék betűs meccsek, a TNT, a pirosan jelöltek pedig a Hidegkúti Téli

Torna keretein belül zajlanak le a Siketek pályáján, a Könyves Kálmán kőrúton.

Valamint a Szabadság úton Hidegkúton !

Dátum Hazai Vendég
01.09.szombat 09:00 Csillaghegy BEAC
01.09. szombat 10:45 Hallássérült V. Unione FC
01.09. szombat 12:30 Goldball 94 FC I. Ú. Haladás FC I.
01.09. szombat 14:00 Pénzügyőr II. 33 FC
01.09. szombat 14:15 Inter 04 FC Kormányőr SE II.
01.09. szombat 16:00 Testvériség SE 1908 SZAC KSE
01.09. szombat 17:45 Ikarus BSE II. Nagytétény SE
01.10. vasárnap 09:00 Maglódi TC  KISE
01.10. vasárnap 10:45 Kormányőr SE II. Rúg 6 FC
01.10. vasárnap 12:30 CSMTE Öregfiúk Goldball 94 FC II.
01.10. vasárnap 14:15 Szent Pál A. Goldball 94 FC U19
01.10. vasárnap 16:00 Z. Kinizsi FC Pestszentimrei SK
01.10. vasárnap 17:45 Bp. Erdért SE Ú. Haladás FC U17

01.13. szerda 17:00

Zodony utca

ESMTK Vecsés

01.13.szerda 18:00

Szántóföld utca

REAC Pénzügyőr SE
01.16.szombat 09:00 1908 SZAC KSE Ikarus BSE II.
01.16. szombat 10:45 Nagytétényi SE Unione FC

01.16.szombat 11:00

Veresegyháza

Veresegyháza Testvériség

01.16. szombat 11:00

Kalap utca

III. Kerület Hatvan

01.16. szombat 11:00

Gyírmót

Gyírmót Pénzügyőr SE

01.16. szombat 11:00

Zodony utca

ESMTK Dorog
01.16. szombat 12:30 Goldball 94 FC U19 Csillaghegyi MTE

01.16. szombat 13:00

Bátony utca

Ikarus BSE I. BKV Előre 

01.16. szombat 13:00

Zodony utca

Csepel Jászberény
01.16.szombat 14:00 Hidegkúti SC Pénzügyőr II
01.16. szombat 14:15 Ú. Haladás FC I. Kormányőr SE I.
01.16. szombat 16:00 Pestszentimrei SK Goldball FC I.
01.16. szombat 17:45 KISE  Szent Pál A.
01.17. vasárnap 09:00 Goldball 94 FC II. Kormányőr SE II.

01.17. vasárnap 10:00

Kövér Lajos utca

BVSC I.  BVSC II.
01.17. vasárnap 10:45 Rúg 6 FC  Z. Kinizsi FC
01.17. vasárnap 12:30 Testvériség SE Hallássérültek V.

01.17. vasárnap 14:00

Szabadság út

Hidegkút Csolnok
01.17. vasárnap 14:15 Ú. Haladás FC U17 Csillaghegy Öregfiúk
01.17. vasárnap 16:00 Inter 04 FC Bp. Erdért SE
01.17. vasárnap 17:45 BEAC Maglódi TC

01.20.szerda 17:00

Zodony utca

ESMTK MTK II.

01.20.szerda 18:00

Szántóföld u.

REAC U19 Testvériség II.

01.20. szerda 19:00

Bátony utca

Ikarus BSE Kelen SC

01.20. szerda 20:45

Szántóföld u.

Testvériség Csepel

01.21. csütörtök 19:00

Szabadság út

Hidegkút Dány

01.22. péntek 14:00

Kalap utca

III. Ker. TTVE Pénzügyőr SE

01.22. péntek 19:00

Fay utca 

43.Sz. Építők Újpest U19
01.23. szombat 09:00 Pestszentimrei SK Ú. Haladás I.

01.23. szombat 10:00

Érd

Érd ESMTK

01.23. szombat 10:00

Szabadság út

Hidegkút PILE-Szántó
01.23. szombat 10:45 Csillaghegyi MTE  KISE

01.23. szombat 10:00

Tábor utca

UTE U19 43.Sz. Építők

01.23. szombat 11:00

Thököly út

1908 SZAC KSE Páty

01.23. szombat 11:00

Promontor utca

Budafok Csepel
01.23. szombat 12:30 Maglódi TC Szent Pál A.

01.23. szombat 13:00

Bátony utca

Ikarus BSE I. Vízművek SK

01.23. szombat 14:00

Bátony utca

RAFC Bugyi
01.23. szombat 14:15 BEAC Goldball 94 FC U19
01.23 szombat 14:30 33 FC Pénzügyőr II.
01.23. szombat 16:00 Bp. Erdért SE Goldball 94 FC I..

01.23. szombat 15:00

Székesfehérvár

Videoton U17 Hegyvidék SE
01.23. szombat 17:45 Kormányőr SE I. Z. Kinizsi FC

01.23. szombat ?? :??

Diósd

Diósd Kelen
01.24. vasárnap 09:00 Ikarus BSE II. Testvériség SE
01.24. vasárnap 10:45 Inter 04 FC Ú. haladás FC U17

01.24. vasárnap 11:00

Szántóföld utca

Testvériség Bag

01.24. vasárnap 11:30

Kalap utca

BVSC Szigetgyöngye
01.24. vasárnap 12:30 Kormányőr SE II. Csillaghegy Öregfiúk

01.24. vasárnap 13:30

Szabadság út

Hidegkút Wolfs FC
01.24. vasárnap 14:15 Unione FC 1908 SZAC KSE
01.24. vasárnap 16:00 Nagytétényi SE Hallássérültek V.
01.24. vasárnap 17:45 Goldball 94 FC I. Rúg 6 FC

01.26. kedd 19:30

Szabadság út

Hidegút CSMTE

01.26. kedd 20:30

Bátony utca

RAFC Gyömrő

01.27. szerda 17:00

Zodony utca

ESMTK III. Kerület

01.27. szerda 18:00

Bátony utca

MTK II. Pénzügyőr SE

01.27. szerda 18:00

Szántóföld utca

REAC U19 KISE

01.27. szerda 18:00

Kalap utca

III. Ker TVE Gázgyár U19

01.27. szerda 18:30

Thököly út

1908 SZAC KSE Dömsöd

01.27. szerda 18:30

Sport utca

BKV U19 MFC

01.27. szerda 19:00

Bátony utca

Ikarus BSE I. Nyáregyháza

01.27. szerda ??:??

Székesfehérvár

Videoton II.  Kelen
01.30. szombat 09:00 Testvériség SE Nagytétényi SE

01.30. szombat 10:00

Thököly út

1908 SZAC KSE Gázgyár

01.30. szombat 10:00

Pasaréti út

Pénzügyőr SE Biatorbágy 
01.30. szombat 10:45 Z. Kinizsi FC Goldball 94 FC I.

01.30. szombat 11:00

Thököly út

1908 SZAC KSE Gázgyár

01.30. szombat 11:00

Zodony utca

ESMTK Jászberény

01.30. szombat 11:00

Kánai út

Kelen  THSE Sasahalom
01.30. szombat 12:30 Hallássérültek V. 1908 SZAC KSE

01.30. szombat 13:00

Zodony utca

Csepel  Hatvan

01.30. szombat 13:00

Bátony utca

Ikarus BSE I. RTK - Vasló
01.30. szombat 14:15 Szent Pál A. Csillaghegyi MTE
01.30. szombat 14:30 Hidegkúti SC 33 FC

01.30. szombat 15:00

Sándorfalva

Sándorfalva  Hegyvidék SE
01.30. szombat 16:00 RÚG 6 FC Ú. Haladás FC I.
01.30. szombat 17:45 Kormányőr SE I. Pestszentimrei SK
01.31. vasárnap 09:00 Goldball FC  U19 Maglódi TC
01.31. vasárnap 10:45 Goldball 94 FC II. Inter 04 FC

01.31. vasárnap 11:00

Szántóföld utca

Testvériség Dunakeszi
01.31. vasárnap 12:30 Unione FC Ikarus BSE II.

01.31. vasárnap 14:00

Fay utca

43.Sz. Építők Üllő
01.31. vasárnap 14:15 Csillaghegyi Öregfiúk Bp. Erdért SE

01.31. vasárnap 14:30

Szabadság út

Hidegkút Nagykovácsi
01.31. vasárnap 16:00 KISE BEAC
01.31. vasárnap 17:45 Kormányőr SE II. Ú. Haladás FC  U17

01.31 vasárnap 17:00

Kalap utca

BVSC MAFC

02.03. szerda 18:00

Hévíz

Hévíz Pénzügyőr SE

 02.03. szerda 18:00

Szentendre

Szentendre Gázgyár

02.03. szerda 18:30

Sport utca

BKV Előre U19 Voyage SE

02.03. szerda 19:00

Jókai Mór utca

Budatétény SE Kelen II.

02.03. szerda 19:00

Bátony utca

Ikarus BSE I. Vasas U19

02.03. szerda 19:00

Bátony utca

RAFC Leányfalu

02.03. szerda 19:30

Fay utca

43.Sz. Építők Tököl

02.03. szerda ??:??

Paks

Paks II. Kelen

02.04. csütörtök 19:00

Szabadság út

Hidegkút Törökbálint

02.05. péntek 17:00

Kecskemét

Kecskemét THSE Sashalom

02.06. szombat 09:00

Bátony utca

RKSK U19 BVSC II.

02.06. szombat 10:00

Biatotbágy

Biatorbágy  Gázgyár

02.06. szombat 11:00

Thököly út

1908 SZAC KSE F. Vízművek

02.06. szombat 11:00

Zodony utca

ESMTK Hatvan

02.06. szombat 11:00

Promontor utca

Budafok III. Kerület

02.06. szombat 11:00

Kánai út 

Kelen SC Ikarus BSE
02.06. szombat 09:00 Ú. Haladás I. Z. Kinizsi FC
02.06. szombat 10:45 Csillaghegyi MTE Maglódi TC

02.06. szombat 11:00

Nagykőrös

Nagykőrös THSE Sashalom
02.06. szombat 12:30 Unione FC Testvériség SE

02.06. szombat 14:00

Jókai Mór utca

Budatétény SE MFC II.
02.06. szombat 14:15 Ikarus BSE II. Hallássérültek V
02.06. szombat 14:30 Pénzügyőr II. Hidegkúti SC

02.06. szombat 16:00

Szabadság utca

BVSC Piliscsaba
02.06. szombat 16:00 Goldball 94 FC I. Kormányőr SE II.

02.06. szombat 17:00

Csörsz utca

Hegyvidék SE Csepel FC
02.06. szombat 17:45 KISE Goldball 94 SE II.
02.07. vasárnap 09:00 Szent Pál A. BEAC
02.07. vasárnap 10:45 Ú. Haladás FC U17 Goldball 95 FC II.

02.07. vasárnap 11:00

Szántóföld utca

Testvériség  Újpest FC "B"

02.07. vasárnap 10:00

Fay utca

RSC Hernád
02.07 vasárnap 12:30 Inter 04 FC Csillaghegyi Öregfiúk

02.07. vasárnap 14:00

Fay utca

43.Sz. Építők Ainergy U19
02.07. vasárnap 14:15 Bp. Erdért SE Kormányőr SE

02.07. vasárnap 14:30

Szabadság út

Hidegkút Hercules
02.07. vasárnap 16:00 Pestszentimrei SK Rúg 6 FC

02.07. vasárnap 17:00

Kolozsvári T. u.

II. Ker. UFC Hegyvidék 
02.07. vasárnap 17:45 1908 SZAC KSE Nagytétényi SE

02.10. szerda 17:00

Zodony utca

ESMTK Budafoki LC

02.10. szerda 18:00

Kánai út

Tabáni sp. U19 MFC

02.10. szerda 18:00

Tábor utca

Újpest U19 THSE Sasahalom

02.10. szerda 18:30

Thököly út

1908 SZAC KSE Üllő

02.10. szerda 19:00

Gödöllő

Gödöllő Gázgyár

02.10.szerda 19:00

Bugyi

Bugyi Rafc

02.10. szerda 19:00

Bátony utca

Ikarus BSE Maglód

02.10. szerda 19:00

Jókai Mór utca

Budatétény SE BEAC

02.10. szerda 19:30

Fay utca

43.Sz. Építők F. Vízművek SK

02.10. szerda 19:00

Üröm

Üröm Hidegkút

02.10. szerda 19:30

Bugyi

Bugyi SE RAFC

02.13. szombat ?? :??

Zsámbék

Zsámbék Gázgyár

02.13. szombat 11:00

Promontor utca

Budafok BVSC

02.13. szombat 11:00

Thököly út

1908 SZAC KSE THSE Sashalom

02.13. szombat 11:00

Kánai út

Kelen SC RAFC

02.13. szombat 14:00

Jókai Mór utca

Budatétény SE Ainergy U19
02.13. szombat 15:00 33 FC Hidegkúti SC

02.13. szombat 17:00

Csörsz utca 

Hegyvidék SE Gárdony

02.14. vasárnap 10:00

Kövér L. u.

BVSC II. Csep - Gól

02.14. vasárnap 12:00 

Fay utca

R.S.C.  Verőce

02.14. vasárnap 14:00

Fay utca

43.Sz. Építők Kisnémedi

02.14.vasárnap 15:00

Szabadság út

Hidegkút Annavölgy

02.14. vasárnap 17:00

Kolozsvári T. u.

II. Ker UFC U19 Hegyvidék II

02.17. szerda 18:00

Kalap utca

III. Ker TVE Gázgyár U19

02.17. szerda 18:30

Sport utca

BKV Előre U 19 Voyage SE

02.17. szerda 19:00

Bátony utca

Ikarus BSE I. Leányfalu

02.17. szerda 19:00

Jókai Mór utca

Budatétény SE Margitsziget SE
02.17. szerda 19:30 THSE Sashalom RTK - Vasló

02.18. csütörtök 19:00

Szabadság út

Hidegkút Solymár

02.20. szombat 10:00

Fóti út Cérna pálya

UTE U19 MFC

02.20. szombat 11:00

Biatorbágy

Biatorbágy THSE Sashalom

02.20. szombat 11:00

Kalap utca

Gázgyár  Vecsés

02.20. szombat 14:00

Jókai Mór utca

Budatétény SE Futbalféria SE

02.21. vasárnap 14:00

Fay utca

R.S.C. Albertirsa

02.21. vasárnap 15:00

Szabadság út

Hidegkút Epöl-Máriahalom

02.21. vasárnap 17:00

Kolozsvári T. u.

II. Ker UFC U17 Hegyvidék II.

02.23. kedd 19:30

Szabadság út

Hidegkút Piliscsaba

02.24. szerda 11:00

Szántóföld utca

Testvériség  RTK Vasló

02.27.szombat 11:00

Kolozsvári T. u.

II. Ker UFC U17 MUN SE

02.27. szombat 14:30

Fay utca

R.S.C.  Palotás
02.27. szombat 18:00 Ú. Flotta Törökbálint

02.27. szombat 18:30

Sport utca

BKV U19 MFC

03.03. csütörtök 19:00

Szabadság út

Hidegkút I. Páty

03.05. szombat 15:00

Szabadság út

Hidegkút II. Amatőr SE

03.06.vasárnap 11:00

Thököly út

Közterület BVSC II.

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 


Facebook

Statisztika

Most: 5
Összes: 296976
30 nap: 12379
24 óra: 559