Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Csep-Gól FC Archívum 2016

HÍRFOLYAM

A mérkőzés folyamán az első félidőben már kétszer  is figyelmeztette a játékvezető Király Gergő ( képen ) a vendég edzőt Ambruzs Józsefet , A mérkőzés vége előtt tíz perccel  pedig elküldte a vendég kispadról.amikor reklamált az ítéletek miatt.

Szünetben a TF  játékosával Kovács Krisztiánnal szólalkozott össze Ambruzs mester a bevonulás közben az öltözőbe menet. A heves szóváltások közepette azért lenyugodtak a kedélyek.

Ambruzs József

Kovács Krisztián

A mérkőzés legvégén a Csep -Gól FC játékosa Ambruzs Szabolcs ( képen) is megkapta a második sárgája mellé a pirosat is. Az első szabálytalankodás végett , a másodikat pedig szövegelésért érdemelte ki.

Levonulás közben azért megjegyezte a játékvezetőnek, hogy : az életedben nem fociztál Te ....... !

HÍRFOLYAM

A Magyar Kupa ( II. forduló ) meccstől távol marad a Hegyvidék SE csapata , hivatkozással a korai ??? ( 18:00 óra ) kezdésre való tekintettel. Továbbjutó a Csep -Gól FC.

HÍRFOLYAM

2016.04.12.

2016.03.10.

HÍRFOLYAM

Horváth Géza horvath-geza-csep-gol.jpg a Budapest II. osztályában a 13 góljával a harmadik helyen állt a Kelen SC fiataljával Csernik Kornéllal, de eligazolása végett ( Csepel FC NB III. ) ebben a szezonban több gólt a Csep -gól színeiben nem fog szerezni.

HÍRFOLYAM

A Budapest Kupa 3. fordulójában a Csep -Gól FC  SE csapata 10 emberrel állt ki a Nagytétényi SE elleni mérkőzésen, és kiesett a további küzdelmektől.

Nagytétényi SE - 5 - 0 Csep - Gól FC SE

HÍRFOLYAM

Farkas Gábor ( képen ) elhagyta a szigetvilágot, és annak a kispadját.

A Csep-Gól felnőtt csapatának trenirozása , az elkövetkezendő időszakban csak a Ferencváros utánpótlásánál dolgozik tovább.

A vezető edzői posztot a KISE csapatától távozó Kincses Béla ( képen ) vette át, a Papír pályán.