Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 

Budapest Kupa 2016 - 2017

A BUDAPEST KUPA GYŐZTESEK

 

2017. április 19 Döntő

Döntő: 2017.05 01. 17:00 Csepel

logo-2016-tfse.jpg

4

JÁTÉKVEZETŐ

Gelb Tamás

gelb-tamas-jv-arc.jpg

logo-2016-gazgyar.jpg

2

Büntető

VÉGEREDMÉNY

0 - 0

( 0 - 0 )

JEGYZŐKÖNYV

Büntető

A Versenyszabályzat értelmében a Döntő napját

csak a tagság 2/3-os  többségével lehet csak megváltoztatni !!

A TAVALYI ÉVBEN  / 2016 / NEM ÍGY TÖRTÉNT . A BUDAPESTI IGAZGATÓSÁG A TAGSÁG MEGKÉRDEZÉSE NÉLKÜL, ÖNHATALMÚLAG  MÓDOSÍTOTT AZ IDŐPONTON !

2017.-ben SEM TÖRTÉNT MÉSKÉPP !

ÚGY LÁTSZIK , HOGY NEM ISMERIK A SAJÁT MAGUK ÁLTAL MEGKREÁLT VERSENYKIÍRÁSOKAT , ÉS NEM IS TARTJÁK BE A SZABÁLYOKAT !

RÉSZLET A 2016 - 2017. évi BUDAPEST KUPA VERSENYKIÍRÁSÁBÓL

g) 7. Forduló: döntő 2017. április 19. 
A Budapest Kupa döntő mérkőzése semleges pályán kerül lebonyolításra. A mérkőzés helyszínét és időpontját az MLSZ Budapesti Igazgatóság Versenybizottsága határozza meg.  
i.) Helyszín: Később kijelölendő helyszínen!

 

6. forduló

Az elődöntő párosítása

 

logo-2016-tfse.jpg

1

logo-2016-ii.-keruleti-ufc.jpg

0

 

logo-2016-gazgyar.jpg

2

logo-2016-rafc.jpg

0

2017.04.05. szerda 19:00   2017.04.11. kedd 17:00

Játékvezető

Kovács Máté

kovacs-mate--jv-2017.jpg

Helyszín

Csörsz utca

TFSE sporttelep Budapest XII. Csörsz utca 2

Jegyzőkönyv

 

Játékvezető

Zám László

16.09.03-zam-01.jpg

Helyszín

Sújtás utca

Gázművek pálya Budapest II. Sujtás utca

Jegyzőkönyv

 


Első továbbjutó az ASR Gázgyár

Második továbbjutó a Testnevelési Egyetem

Harmadik továbbjutó a II. Kerület UFC

Negyedik továbbjutó a RAFC

 


5. forduló : 2017. március 22. szerda vagy  23. csütörtök

 

Új - Buda FC Voyage - II. Kerület UFC

JEGYZŐKÖNYV

 

jv-2016-kiss-gergo.jpg


 

ASR Gázgyár - THSE Szabadkikötő

JEGYZŐKÖNYV

szijjarto-zsolt-jv-3594.jpg


 

Testnevelési Egyetem SE - 43.Sz Építők SK

JEGYZŐKÖNYV

czene---joo-adam-431945-jv.jpg


 

Rákosszentmihályi AFC - Kelen SC

JEGYZŐKÖNYV

kovacs-mate-568486-jv.jpg



 

 


4. forduló : 2017. március 14. kedd vagy 16. csütörtök

Első továbbjutó az : Új - Buda FC Voyage

Második továbbjutó : II. Kerület UFC

Harmadik továbbjutó : Testnevelési Egyetem SE

Negyedik továbbjutó : 43.Sz. Építők SK

Ötödik továbbjutó : Kelen SC

Hatodik továbbjutó : RAFC

Hetedik továbbjutó : THSE Szabadkikötő

Nyolcadik továbbjutó : ASR Gázgyár

Párosítások

 

logo-2016-ii.-keruleti-ufc.jpg

2

2017. március 14.

kedd

18:00

II. Kerület UFC Stadion Budapest 1023 II. Kolozsvári Tamás utca 11.

Molnár Imre

16.09.03-jv-molnar-imre.jpg

Jegyzőkönyv

logo-2016-ikarus.jpg

0

logo-2016-tfse.jpg

4

2017. március 14.

kedd

18:00

TFSE sporttelep Budapest XII. Csörsz utca 2

Fodor Bence

fodor-bence-jatekvezeto.jpg

Jegyzőkönyv

logo-2016-vizmuvek.jpg

2

duna-sk-logo-feherr--hatterrel-.jpg

2

2017. március 16.

csütörtök

20:00

Chinoin, Tungsram, Duna sporttelep. Budapest IV. Tábor utca

Czene-Joó Ádám

jv-2016-czene-joo-adam-94.05.09..jpg

Jegyzőkönyv

logo-2016-rafc.jpg

4

logo-2016-ffc.jpg

1

2017. március 14.

kedd

20:30

Goldball és a Siketek stadionja Budapest 1095 IX. Könyves Kálmán krt. 26. - 28.

Király Gergő

jv-2017-kiraly-gergo.jpg

Jegyzőkönyv

logo-2016-epitok.jpg

3

logo-2016-bvsc.jpg

0

2017. március 14.

kedd

20:00

Sport 11  Budapest 1112 XI. Kőérberki út ( Kánai út 2. )

Kiss Gergő

jv-2016-kiss-gergo.jpg

Jegyzőkönyv

logo-2016-kelen-sc.jpg

1

logo-2016-kozterulet.jpg

0

2017. március Nem kerül megrendezésre

logo-2016-gazgyar.jpg

3

logo-2016-thse.jpg

4

2017. március 16.

csütörtök

15:45

Király Szilveszter

kiraly-szilveszter-jv-2017.jpg

Jegyzőkönyv

logo-2016-pestszentimre.jpg

2

budai-xi-se-logo.jpg

4

2017. március 13.

hétfő

19:30

Sport 11  Budapest 1112 XI. Kőérberki út ( Kánai út 2. )

Horváth János

jv-2017-horvath-janos.jpg

Jegyzőkönyv

logo-2016--uj-buda-voyage.jpg

7

 

 

 

 



 

A harmadik forduló párosítása

 

Az első továbbjutó a TF SE 2 - 1 Unione FC

Jegyzőkönyv :


A második továbbjutó a Törökbálinti FC 1 - 2  II. Kerület UFC

Jegyzőkönyv : 


A harmadik továbbjutó Wolfs FC   0 - 3   43.Sz. Építők SK

Jegyzőkönyv


A negyedik továbbjutó RTK - Vasló   0 - 5   ASR Gázgyár

Jegyzőkönyv :


Az ötödik  továbbjutó Nagytétényi Kohász 1 - 4 Ikarus BSE

Jegyzőkönyv :


A hatodik továbbjutó RSC 2 - 6 Új Budai FC Voyage

Jegyzőkönyv :


A hetedik továbbjutó Rúg 6   1 - 6  Ferencvárosi FC

Jegyzőkönyv


A nyolcadik továbbjutó Szabadkikötő 1 - 10 F. Vízművek SK

Jegyzőkönyv :


A kilencedik továbbjutó Közterület SC 4 - 1 KISE

Jegyzőkönyv :


A tizedik továbbjutó MUN SE 0 - 6 Pestszentimrei SK

Jegyzőkönyv :


A tizenegyedik továbbjutó a MTK Baráti Kör 0 - 4 R.A.F.C.

Jegyzőkönyv


A tizenkettedik továbbjutó a BVSC-Zugló  1 - 1 Testvériség SE

Jegyzőkönyv :


A tizenharmadik továbbjutó a Margitsziget 1 - 5 THSE Szabadkikötő

Jegyzőkönyv :


A tizennegyedik továbbjutó a 33 FC 1 - 3 Kelen SC

Jegyzőkönyv :


A tizenötödik továbbjutó a BME Futsal 3 - 5 Duna SK 

Jegyzőkönyv :


Erőnyerőként a tizenhatodik továbbjutó a Budai XI. SE


 

 

 

 

 


 

II. forduló

2016. szeptember 21 szerda , szeptember 22. csütörtök

 

Közgáz DKSE  0 – 10 Pestszentimre SK

Kormányőr SE 0 – 3 RAFC

Rend-őr 07 1 - 6  II. Kerületi UFC

MLTC 1 – 4 ASR Gázgyár

Lurkó SE 0 – 14 THSE-Szabadkikötő

Previfitt SE 0 – 2 Új-Budai FC Voyage

Margitszigeti SE 1 – 0 Műegyetemi FC

Lőrinci Kitartás – Ikarus BSE    2016.10.05.

Erősvár FC 0 – 4 Unione FC

Budatétény SE 0 – 3 Ferencvárosi FC

BEAC – Fővárosi Vízművek SK ????

Babylon 0 - 3 Kelen SC

Merkapt SE 0 – 3  43.sz. Építők SK

Budai XI. SE 3 – 3 Hegyvidék SE

Inter 04 FC – Testvériség SE ???

Goldball 94’ FC 1 – 5 KISE

BME FC 1 – 1 Csep-Gól FC

Futballféria  – BVSC- Zugló ????

Sziget Sportakadémia 0 – 3 Nagytétény SE

CSHC 94 FC - TF SE     2016.10.04.

Törökbálinti FC 6 - 1 – Hidegkúti SC

MTK  Baráti kör 3 - 0 1908 SZAC

Újpesti Haladás 2 - 3 RTK-Vasló

Duna SK  2 - 2 Csillaghegy

Mahatma 5 - 4 Közterület SC

MUN SE 2 – 2 Szent Pál Akadémia FC

Tabán LC 3 – 4 Rákosszentmihályi SC

Dini SE   0 – 3  33 FC

Istenhegy FC 3 – 3 Rúg-6 FC

Lánchíd FC 0 – 4 Wolfs FC

Erzsébet SK 1 - 2 Szabadkikötő 

 

 

 

I. forduló

2016. szeptember 07. szerda , 2016. szeptember 08. csütörtök

 

 

Szabadkikötő SE 1 - 1 ( büntetőkkel 5 - 4 )  Issimo SE 1 - 1 ( büntetőkkel 5 - 4 )

Erzsébet SK 1 – 0 ÚLC Vasló 

2011 Champion FC 2 – 7 Lőrinci Kitartás FC

Róna SC – Kormányőr SE

Újpesti Flotta – Futballféria SC

MUN SE 3 – 0 MFC Favorit

BME Futsal Pro 0 - 6 CSHC ’94 FC

Budakeszi SC 0 – 3 Erdért SE

MTK BK 6 – 2 MAC Grund

 

 

 
 


Facebook

Statisztika

Most: 12
Összes: 346507
30 nap: 17870
24 óra: 564