Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


BP II. osztály bajnoki menetrend

 

XV. forduló 2016. november 26 szombat , 27 vasárnap

Sajnos az ügyes bajos MLSZ adatbankos honlapról lehetetlenség az osztálynak megfelelően megjeleníthető  jegyzőkönyvet  belinkelni.

Én kérek elnézést !!

 

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS

Testvevelési F SE

logo-2016-tfse.jpg

HELYEZÉS: 2.

0

Budapesti VSC

logo-2016-bvsc.jpg

HELYEZÉS: 3.

4

szombat-10.jpg

TFSE sporttelep Budapest XII. Csörsz utca 2

XII. Csörsz u

JÁTÉKVEZETŐ

Práth Dávid

prath-david-304808-jv.jpg

JEGYZŐKÖNYV

Rákosszentmihályi SC

rsc-logo-nagy-felbontasu.png

HELYEZÉS: 13.

2

Pestszentimrei SK II.

logo-2016-pestszentimre.jpg II.

HELYEZÉS: 15.

1

szombat-11.jpg

Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33

XVI. Bátony u.

JÁTÉKVEZETŐ

Vörös Zoltán

voros-zoltan-4001-jv.jpg

JEGYZŐKÖNYV

RTK - Vasló

logo-2016-rtk.jpg

HELYEZÉS: 11.

1

Kelen SC II.

logo-2016-kelen-sc.jpg II.

HELYEZÉS: 9.

4

szombat-13.jpg

JÁTÉKVEZETŐ

Várhegyi Károly

varhegyi-karoly-jv-231991.jpg

JEGYZŐKÖNYV

Nagytétényi Kohász

nagyteteny-logo--2-.jpg

HELYEZÉS: 16.

0

1908 SZAC KSE

logo-2016-szac.jpg

HELYEZÉS: 10.

2

szombat-16.jpg

JÁTÉKVEZETŐ

Csorba Sándor

csorba-sandor-jv.jpg

JEGYZŐKÖNYV

Közterület SC

logo-2016-kozterulet.jpg

HELYEZÉS: 14.

Pénzügyőr SE II.

logo-2016-penzugyor.jpg II.

HELYEZÉS: 7.

vasarnap-11.jpg

1908 SZAC stadion Budapest 1183 XVIII. Thököly út 5

XVIII. Thököly út

JÁTÉKVEZETŐ

Bartis László

bartis-jv-172926.jpg

JEGYZŐKÖNYV

Kőbányai ISE

logo-2016-kise.jpg

HELYEZÉS: 5.

Csep - Gól FC

logo-2016-csep---gol.jpg

HELYEZÉS: 6

vasarnap-11.jpg

Sörgyár pálya 1108 Budapest X. Maglódi utca 12/a

X. Maglódi út

JÁTÉKVEZETŐ

Tóth István Márk

toth--istvan-mark-348783-jv.jpg

JEGYZŐKÖNYV

Szent Pál A. Hit SE

logo-2016-szent-pal-akademia.jpg

HELYEZÉS: 4.

Csillaghegyi MTE

logo-2016-csmte.jpg

HELYEZÉS: 12.

vasarnap-13.jpg

Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33

XVI. Bátony u.

JÁTÉKVEZETŐ

Grünvald Gábor

grunwald-jv.jpg

JEGYZŐKÖNYV

Hidegkúti SC

logo-2016-hidegkut.jpg

HELYEZÉS: 8.

BMTE Új -Buda Kft II.

logo-2016-budafok.jpg

HELYEZÉS: 1.

vasarnap-18.jpg

Hidegkúti stadion Budapest II. Szabadság utca

II. Szabadság út

JÁTÉKVEZETŐ

Fekete László

fekete-laszlo-jv.-115.242..jpg

JEGYZŐKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

 

XIV. forduló 2016. november 19 szombat , 20 vasárnap

Sajnos az ügyes bajos MLSZ adatbankos honlapról lehetetlenség az osztálynak megfelelően megjeleníthető  jegyzőkönyvet  belinkelni.

Én kérek elnézést !!

 

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS

Csillaghegyi MTE

logo-2016-csmte.jpg

HELYEZÉS: 13.

1

Kőbányai ISE

logo-2016-kise.jpg

HELYEZÉS: 5.

1

szombat-11.jpg

Külkereskedelmi SC stadion Budapest III. Márton út 25

III. Márton út 

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Molnár Imre

16.09.03-jv-molnar-imre.jpg

Pénzügyőr SE II.

logo-2016-penzugyor.jpg II.

HELYEZÉS: 7.

4

Nagytétényi Kohász

logo-2016--nagyteteny.jpg

HELYEZÉS: 16.

3

szombat-13.jpg

Csatornázási Művek stadionja Budapest Népfürdő utca

IV. Népfürdő u.

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Pintér Gábor

pinter-gabor-jv-168088.jpg

1908 SZAC KSE

logo-2016-szac.jpg

HELYEZÉS: 8.

1

Hidegkúti SC

logo-2016-hidegkut.jpg

HELYEZÉS: 10.

3

szombat-14.jpg

1908 SZAC stadion Budapest 1183 XVIII. Thököly út 5

XVIII. Thököly út

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Apkó Tamás

jv-apko-tamas-193746----1991.03.04..jpg

BMTE Új -Buda Kft II.

logo-2016-budafok.jpg

HELYEZÉS: 1.

5

Szent Pál A. Hit SE

logo-2016-szent-pal-akademia.jpg

HELYEZÉS: 2.

2

szombat-15.jpg

Budafoki Stadion Budapest 1222 Promontor utca 89/a

XXII. Promontor u.

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Práth Dávid

prath-david-jv-304808.jpg

Kelen SC II.

logo-2016-kelen-sc.jpg II.

HELYEZÉS: 11.

2

Közterület SC

logo-2016-kozterulet.jpg

HELYEZÉS: 14.

0

szombat-17.jpg

Kelen pálya Budapest 1116 Hunyadi Mátyás utca 63

XI. Hunyadi M. út

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Káprály Mihály

kapraly-396415.jpg

Budapesti VSC

logo-2016--bvsc-zuglo.jpg

HELYEZÉS: 4.

4

RTK - Vasló

logo-2016-rtk.jpg

HELYEZÉS: 9.

1

szombat-17-30.jpg

Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33

XVI. Bátony utca

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Lovász László

lovasz-laszlo-jv-h.jpg

Pestszentimrei SK II.

logo-2016-pestszentimre.jpg II.

HELYEZÉS: 15.

0

Testvevelési F SE

logo-2016-tfse.jpg

HELYEZÉS: 3.

4

pentek-18.jpg

TFSE sporttelep Budapest XII. Csörsz utca 2

XII. Csörsz u

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Bartis László

bartis-jv-172926.jpg

Csep - Gól FC

logo-2016-csep---gol.jpg

HELYEZÉS: 6.

5

Rákosszentmihályi SC

rsc-logo-nagy-felbontasu.png

HELYEZÉS: 12.

0

vasarnap-13.jpg

Csepeli Papír pálya XXI. Dunadűlő utca 2 – 4

XXI. Dunadűlő u.

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ:

Döme Gábor

dome-gabor-arc-jv-1986.09.14.123761.jpg

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

 

 

XIII. forduló 2016. november 12 szombat , 13 vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS

2

Testvevelési F SE

logo-2016-tfse.jpg

Helyezés : 1.

2

Csep - Gól FC

logo-2016-csep---gol.jpg

Helyezés : 6.

szombat-10.jpg

TFSE sporttelep Budapest XII. Csörsz utca 2

XII. Csörsz u

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ :

Király Gergő

kiraly-gergo-jv-h.jpg

3

Rákosszentmihályi SC

rsc-logo-nagy-felbontasu.png

Helyezés : 14.

2

Csillaghegyi MTE

logo-2016-csmte.jpg

Helyezés : 12.

szombat-13.jpg

Az Ikarus BSE stadionja Magyarország Budapest 1165 Bátony utca 1 - 33

XVI. Bátony u.

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ  :

Vámos Tamás

vamos-tamas-3275-jv.jpg

RTK - Vasló

logo-2016-rtk.jpg

Helyezés : 8.

ELMA

Pestszentimrei SK II.

logo-2016-pestszentimre.jpg II.

Helyezés : 15

RADT

szombat-13-30.jpg

RTK Stadion 1171 Budapest XVII. Péceli út 144

XVII. Péceli út

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ :

Vida Gábor

vida-gabor-jv.jpg

3

Szent Pál A. Hit SE

logo-2016-szent-pal-akademia.jpg

Helyezés : 3.

0

1908 SZAC KSE

logo-2016-szac.jpg

Helyezés : 7.

szombat-15-30.jpg

Budafoki Stadion Budapest 1222 Promontor utca 89/a

XXII. Promontor u.

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ :

Bartis László

bartis-jv-172926.jpg

0

Nagytétényi Kohász

logo-2016--nagyteteny.jpg

Helyezés : 16.

0

Hidegkúti SC

logo-2016-hidegkut.jpg

Helyezés : 11.

szombat-16.jpg

Nagytétényi stadion 1225 Budapest Angeli út 64.

XXII.Angeli út

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ :

Harmath Zsolt

harmath-zsolt--jv-2015.05.01.-hv.jpg

1

Közterület SC

logo-2016-kozterulet.jpg

Helyezés : 8.

4

Budapesti VSC

logo-2016--bvsc-zuglo.jpg

Helyezés : 5.

vasarnap-11.jpg

1908 SZAC stadion Budapest 1183 XVIII. Thököly út 5

XVIII. Thököly út

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ :

PrátH Dávid

prath-david-jv.-304808.jpg

1

Kőbányai ISE

logo-2016-kise.jpg

Helyezés : 4.

5

BMTE Új -Buda Kft II.

logo-2016-budafok.jpg

Helyezés : 2.

vasarnap-11.jpg

Sörgyár pálya 1108 Budapest X. Maglódi utca 12/a

X. Maglódi út

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ :

Tihanyi Norbert

tihanyi-norbert--arc-jv.jpg

2

Pénzügyőr SE II.

logo-2016-penzugyor.jpg II.

Helyezés : 9.

1

Kelen SC II.

logo-2016-kelen-sc.jpg II.

Helyezés : 10.

vasarnap-13.jpg

Helyszín:

Csatornázási Művek stadionja Budapest Népfürdő utca

IV. Népfürdő u.

JEGYZŐKÖNYV

JÁTÉKVEZETŐ :

Ivacs Bence

ivacs-bence-jv-341856---971030.jpg

 

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

 

Sajnos az időközben megváltoztatot adatbázis program végett a belinkelt JEGYZŐKÖNYVEK nem megfeleően működnek. 

XII. forduló 2016. november 5 szombat 6 , vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS

2

Pestszentimrei SK II.

logo-2016-pestszentimre.jpg

Helyezés : 15.

2

Közterület SC

logo-2016-kozterulet.jpg

Helyezés : 13.

szombat 10:00

Helyszín :

Pestszentimre stadion Budapest XVIII. Táncsics Mihály utca

XVIII. Táncsics M. u.

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Fodor Bence

jv-fodor-bence-111207.jpg

0

Csillaghegyi MTE

logo-2016-csmte.jpg

Helyezés : 12.

4

Testvevelési F SE

logo-2016-tfse.jpg

Helyezés : 1.

szombat 11:00

Helyszín :

Külkereskedelmi SC stadion Budapest III. Márton út 25

III. Márton út 

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Király Gergő

kiraly-gergo-jatekvezeto.jpg

1

1908 SZAC KSE

logo-2016-szac.jpg

Helyezés : 7.

2

KISE

logo-2016-kise.jpg

Helyezés : 5.

szombat 13:30

Helyszín :

1908 SZAC stadion Budapest 1183 XVIII. Thököly út 5

XVIII. Thököly út

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Lovász László

lovasz-laszlo-jv-h.jpg

5

BMTE Új -Buda Kft II.

logo-2016-budafok.jpg

Helyezés : 3.

0

Rákosszentmihályi SC

rsc-logo-nagy-felbontasu.png

Helyezés : 14.

szombat 15:00

Helyszín :

Budafoki Stadion Budapest 1222 Promontor utca 89/a

XXII. Promontor u.

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Tóth István Márk

toth--istvan-mark-348783-jv.jpg

4

Kelen SC II.

logo-2016-kelen-sc.jpg II.

Helyezés : 11.

3

Nagytétényi Kohász

logo-2016--nagyteteny.jpg

Helyezés : 16.

szombat 17:00

Helyszín :

Kelen pálya Budapest 1116 Hunyadi Mátyás utca 63

XI. Hunyadi M. út

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Apkó Tamás

jv-apko-tamas-193746----1991.03.04..jpg

1

BVSC

logo-2016--bvsc-zuglo.jpg

Helyezés : 2.

1

Pénzügyőr SE II.

logo-2016-penzugyor.jpg

Helyezés : 9.

szombat 17:00

Helyszín :

BVSC Stadion Budapest 1142 XIV. Szőnyi út 2. ( Tatai út 3. )

XIV. Szőnyi út

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Török Zsolt

torok-zsolt-jv-396992.jpg

4

Csep - Gól FC

logo-2016-csep---gol.jpg

Helyezés : 6.

0

RTK - Vasló

logo-2016-rtk.jpg

Helyezés : 8.

vasárnap 14:00

Helyszín :

Csepeli Papír pálya XXI. Dunadűlő utca 2 – 4

XXI. Dunadűlő u.

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Vörös Zoltán

voros-zoltan-4001-jv.jpg

1

Hidegkúti SC

logo-2016-hidegkut.jpg

Helyezés : 10.

5

Szent Pál A. Hit SE

logo-2016-szent-pal-akademia.jpg

Helyezés : 4.

vasárnap 18:00

Helyszín :

Hidegkúti stadion Budapest II. Szabadság utca

II. Szabadság út

JEGYZŐKÖNYV

Játékvezető :

Dobó Gábor

dobo-gabor-jv-1965.12.18..jpg

 

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

XI. forduló 2016.10. 29 szombat, 30 vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
TF SE BMTE Újbuda Kft. szomb. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
RSC 1908 SZAC KSE szomb. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
RTK - Vasló CSMTE szomb. 14:30 JEGYZŐKÖNYV
Nagytétényi Kohász Szent Pál A. HSE szomb. 17:00 JEGYZŐKÖNYV
Kelen SC II. BVSC - Zugló szomb. 17:00 JEGYZŐKÖNYV
KISE  Hidegkúti SC vas. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
Közterület SC Csep - Gól FC vas .11:00 JEGYZŐKÖNYV
Pénzügyőr SE II. Pestszentimrei SK II. vas. 14:00 JEGYZŐKÖNYV

 

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

X. forduló 2016.10.22. szombat 

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
Pestszentimrei SK II. Kelen SC II. szomb. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
Hidegkúti SC RSC szomb. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
Szt. Pál HSE KISE szomb. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
Csillaghegyi MTE Közterület SC szomb. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
Csep - Gól FC Pénzügyőr SE II. szomb. 14:30 JEGYZŐKÖNYV
1908 SZAC KSE TF SE szomb. 14:30 JEGYZŐKÖNYV
BMTE Újbuda KFT II. RTK Vasló szomb.15:00 JEGYZŐKÖNYV
BVSC Nagytétényi Kohász szomb. 17:00 JEGYZŐKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

IX. forduló 2016.10.15. szombat, 16. vasárnap 

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
TF SE Hidegkúti SC szom.10:00 JEGYZŐKÖNYV
RTK-Vasló 1908 SZAC KSE szom.15:00 JEGYZŐKÖNYV
Nagytétényi Kohász KISE szom.17:00 JEGYZŐKÖNYV
BVSC Pestszentimre II. szom.17:00 JEGYZŐKÖNYV
Kelen SC II. Csep-Gól FC szom.18:00 JEGYZŐKÖNYV
Közterület SC Új-Buda II. vas.11:00 JEGYZŐKÖNYV
RSC Szent Pál Akadémia vas.11:00 JEGYZŐKÖNYV
Pénzügyőr II. CSMTE vas.14:00 JEGYZŐKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

VIII. forduló 2016.10.07. péntek , 08. szombat , 09. vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
Hidegkúti SC RTK - Vasló pént. 19:45 JEGYZŐKÖNYV
Szent Pál A. HSE TF SE szom. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
Pestszentimre II. Nagytétényi SE szom. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
Csillaghegyi MTE Kelen SC II. szom. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
BMTE - Újbuda Kft. Pénzügyőr II szom. 15:00 JEGYZŐKÖNYV
1908 SZAC KSE  Közterület szom. 15:00 JEGYZŐKÖNYV
KISE RSC vas. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
Csep - Gól FC BVSC -Zugló vas. 15:00 JEGYZŐKÖNYV

 

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

VII. forduló 2016. 10. 01 szombat  02 vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
TF SE KISE szom. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
RTK SZT. Pál szom. 15:00 JEGYZŐKÖNYV
Kelen II. BMTE II. szom.15:00 JEGYZŐKÖNYV
BVSC CSMTE szom 17:00 JEGYZŐKÖNYV
Nagytétény RSC szom. 17:00 JEGYZŐKÖNYV
Közterület Hidegkút vas. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
Pénzügy II. SZAC vas. 15:00 JEGYZŐKÖNYV
Psztimre II. Csep-Gól vas. 15:00 JEGYZŐKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

VI. forduló 2016. 09. 23 péntek , 24 szombat , 25 vasárnap

HAZAI VENDÉG  KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
Hidegkút Pénzügyőr II pént. 19:45 JEGYZŐKÖNYV
KISE RTK -Vasló szom 10:00 JEGYZŐKÖNYV
Szent Pál Közterület szom 10:00 JEGYZŐKÖNYV
RSC TF SE szom 11:00 JEGYZŐKÖNYV
CSMTE Pestszentimre II. szom 11:00 JEGYZŐKÖNYV
SZAC Kelen II. szom 16:00 JEGYZŐKÖNYV
BMTE Újbuda BVSC vas 11:00 JEGYZŐKÖNYV
Csep Gól Nagytétény vas 15:30 JEGYZŐKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

V. forduló 2016.09.17. szombat, 18. vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
Pestszentimre II. BMTE - Újbuda Kft. II. szom 16:00 JEGYZŐKÖNYV
RTK - Vasló RSC szom 16:00 JEGYZŐKÖNYV
Nagytétényi Kohász TF SE szom 17:00 JEGYZŐKÖNYV
BVSC Zugló 1908 SZAC KSE szom 17:00 JEGYZŐKÖNYV
Közterület SC KISE vas 11:00 JEGYZŐKÖNYV
Kelen SC II. Hidegkúti SC vas 15:00 JEGYZŐKÖNYV
Csep - Gól FC CSMTE vas 15:30 JEGYZŐKÖNYV
Pénzügyőr SE II. Szent Pál A. HSE vas 16:00 JEGYZŐKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

IV. forduló 2016.09.09. péntek , 10. szombat, 11. vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁS
Hidegkúti SC BVSC - Zugló pén. 19:45 JEGYZŐKÖNYV
TF - SE RTK - Vasló szom. 10:00 JEGYZŐKÖNYV
CSMTE  Nagytétényi Kohász szom. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
KISE Pénzügyőr II. szom. 16:00 JEGYZŐKÖNYV
1908 SZAC KSE Pestszentimrei SK II. szom. 16:30 JEGYZŐKÖNYV
Szent Pál A. HSE Kelen SC II. vas. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
BMTE Újbuda Kft II. Csep- Gól FC vas. 11:00 JEGYZŐKÖNYV
RSC  Közterület SC vas. 15:00 JEGYZŐKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

III. forduló 2016.09. 03.szombat, 04. vasárnap

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁSOK
CSMTE BMTE - Újbuda szom. 11:00 MECCSKÖNYV
Pénzügyőr SE II. RSC szom. 16:00 MECCSKÖNYV
Kelen SC II. KISE szom. 16:30 MECCSKÖNYV
Pestszentimre II. Hidegkút SC szom. 16:30 MECCSKÖNYV
Nagytétényi Kohász RTK- Vasló szom. 17:00 MECCSKÖNYV
BVSC - Zugló Szt. Pál A. HSE szom. 17:00 MECCSKÖNYV
Közterület SC TF SE vas. 11:00 MECCSKÖNYV
Csep - Gól FC 1908 SZAC KSE vas. 16:00 MECCSKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

II. forduló 2016.08.27. szombat

H = Halasztott

HAZAI VENDÉG KEZD ÖSSZEÁLLÍTÁSOK
Hidegkúti SC Csep - Gól FC 19:45 MECCSKÖNYV
RSC Kelen SC 16:00
Nagytétényi Kohász BMTE-Újbuda KFT II. 17:00 MECCSKÖNYV
1908 SZAC KSE Csillaghegyi MTE 17:00 MECCSKÖNYV
KISE BVSC 17:00 MECCSKÖNYV
RTK-Vasló  Közterület SC 17:30 MECCSKÖNYV
TF SE Pénzügyőr SE II. H MECCSKÖNYV
Szent Pál Akadémia HSE Pestszentimrei SK II H MECCSKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 

I. forduló

2016.08.21. vasárnap

H = Halasztott

HAZAI VENDÉG Kezd ÖSSZEÁLLÍTÁSOK
Közterület SK  Nagytétényi Kohász H MECCSKÖNYV
Pénzügyőr SE II. RTK - Vasló H MECCSKÖNYV
Kelen SC II.  Testnevelési Főiskola SE H MECCSKÖNYV
BVSC - Zugló  Rákosszentmihályi SC 17:00 MECCSKÖNYV
Pestszentimrei SK II. Kőbányai ISE 13:00 MECCSKÖNYV
Csep - Gól FC Szent Pál Akadémia Hit SE 16:00 MECCSKÖNYV
Csillaghegyi MTE Hidegkúti SC 11:00 MECCSKÖNYV
BMTE Újbuda kft. II. 1908 SZAC KSE 11:00 MECCSKÖNYV

A Budapest I. osztály hétvégi menetrendje , katt a nyílra  nyil-jobbra-fel-piros-feher-hatterrel--h.jpg

 
 



Facebook

Statisztika

Most: 6
Összes: 283405
30 nap: 18756
24 óra: 632