Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2016 szeptember

VANNAK MÉG HIBÁK RENDESEN

RSC 3 - 4 , ( 2 - 1 ) TF SE

A Rákosszentmihályi Pirosrózsa utcában a játékvezető Kénoszt Zsolt ( képen )újravonalaztatta a pálya egy részét ,mivel a tizenhatos vonala 14 méterre volt kirajzolva, felfestve.

Volt rá idő megcsinálni , mert a TF csapata nyolc perccel a meccs előtt érkezett meg, és ha nem is kapkodva de negyed órás késéssel el is indult a meccs.

Az első félidő közepén Wild Attila ( képen ) térd magas rúgásért kénytelen volt ( vonakodva ugyan ) elhagyni a játékteret

AZ ÉPÍTŐK PÁLYÁJÁN A NÉPLIGETBEN ,

PEDIG ILYEN A KISPAD 2016.-ban

INTER CFD SE 1 - 2 IKARUS BSE

A frissen kinevezett Ikarus BSE Fejlődő Kertváros Szakmai Igazgatóját nevezetesen Borgulya Istvánt ( képen )

az Inter 1 - 2 Ikarus bajnoki találkozón, már a 10. percben elküldte a kispadtól, ( elsőre figyelmeztetni illik minden esetben a vétkes sportszakembereket ) de a mérkőzés egész ideje alatt folytatta a szidalmazást.

Új - Budai FC Voyage

5 - 4 , ( 3 - 2 )

Pestszentimrei SK

Az Újbudaiak 85 percig emberhátrányban voltak mégis hozták a hazai meccsüket.

Még mozgott az öltözőben a civil ruhája Gallwitz Péternek ( képen )

mire beért , mert az 5. percben bevörösödött. Húsz méterre a kaputól buktatásért mehetett vissza elsőnek az öltözőbe.

Vékony Péter ( képen )

a vendégek játékosa elsőre buktatott a félidő vége előtt egy perccel, majd az utolsó tíz percben szakítópróbával tesztelte a hazai játékost aminek a vége , mi is lehetett ? Igen , kiállította Király Szilveszter játékvezető.

Király sporttárs  a múlthéten is megtalálta a piros lapot.

MEGMOZGATTA A TABELLA ELEJÉT

az Ikarus BSE Fejlődő Kertváros .

A hatodik pozicióból a második helyre tornázta fel magát négy meccsből négy győzelemmel az Ikarus csapata
Az első fordulóból halasztott mérkőzésen az újonnan kinevezett Szakmai Igazgatóval az élen 2 - 0-ás félidő után 6 - 0 arányban legyőzte a Műegyetem csapatát Borgulya István alakulata.

Az igazi megmérettetés szombaton 17:00 órakor kerül megrendezésre a Goldball parkban az Inter CDF SE ellen.

ELÉG GÁZOSRA SIKEREDETT A SÚJTÁS UTCAI ÖSSZECSAPÁS

ASR Gázgyár - Testvériség SE

A mérkőzés 43. percében az ASR GÁZGYÁR  játékosa Kovács Dávid Gábor (képen )

túlzott mértékű erőbevetéssel sérülést okozott. A sérült játékos Vezsenyi Patrik ( képen )

a mérkőzést nem tudta folytatni, a helyszínről mentő vitte el. Szerencsére törés nem volt a térde alatti találatnak, és hazaengedték a vizsgálatok után.

A mérkőzés 90. percében a hazaiak  vezetőedzőjét, Metzger Tibort ( képen )

elküldték a kispadról, mert egy 11-est reklamálva a pályára berohanva az oldalvonal mellett 5 méterre a sporit elküldte melegebb éghajlatra . Kiállítás lett a vége.

Hozzátartozik az is , hogy a szurkolók sem tartották vissza magukat, és alaposan minden szókincset bevetve , lefokozták Király Szilveszter játékvezetőt.

Hegyvidék SE - Ferencvárosi FC

A Hegyvidék vezetőedzője (?) tudvalévő , hogy nem rendelkezik megfelelő  képesítéssel , de így van megjelölve a meccskönyvben  Bajzik József , újból a zsebébe nyúlhat, hiszen a mérkőzés kb. 8. percében ( 1 - 0 ás Hegyvidék vezetésnél ) a természet nem engedte , hogy lebonyolításra kerüljön a mérkőzés a Ferencvárosi FC ellen.

A félórás várakozás után sem múlt el a villámlással járó esőzés , ezért Gelb Tamás

játékvezető lefújta a bajnoki összecsapást. Nyolc napon belül ki kell jelölni az új időpontot.

Rákosszentmihályi AFC - Új-Budai - Voyage

A Pirosrózsa utcaiaknak úgy tűnik elég sok tartalék pénzikéjük van, merthogy a múltheti 50.000 forintos bünti után , a mérkőzés végén a hazai csapat köszöntésekor, a RAFC-os szurkolók egy füstbombát gyújtottak, majd a korláton belülre dobták azt.

A mérkőzés 90 perce alatt Hűvös Balázs Dániel

az Új-Budai - Voyage játékosa kétszer is reklamált a sporinál 5 percen belűl, ezért kiállította Király Gergő játékvezető.

A LABDARÚGÁS VERSENYSZABÁLYZATÁBÓL 2016

A) Az U19 korosztályú bajnokság résztvevői:
1998. január 1. és 2001. december 31. között születettek.
B) Az U19 korosztályú csapatoknál 5 (öt) fő, 1996. január 1 – 1997. december 31. között született labdarúgó („túlkoros”) nevezhető és szerepeltethető egyidőben a pályán.
C) Az U16 korosztályú bajnokság résztvevői:
2001. január 1. és 2003. december 31. között születettek.

Az U19 bajnokságban a verseny jegyzőkönyvbe beírt 7 fő cserejátékos közül 7 fő játékos cserélhető.

F) Az U16 bajnokságban a verseny jegyzőkönyvbe beírt 7 fő cserejátékos közül 7 fő játékos cserélhető.

A Budatétény SE visszalépett a Budapest Kupa küzdelmeitől.
Továbbjutó a Ferencvárosi FC

MINDENKI MEG TUDTA OLDANI A SZERDAI MECCSET,
egy csapat viszont nem hajlandó csak este ját

REPKEDNEK A TÍZEZRES BÜNTETÉSEK,

BEINDULTAK A VISSZALÉPTETÉSEK

A 43. Sz. Építők SK , és a Rákosszentmihályi SC nyomtató hiánya miatt tíz- tíz ezer forint büntetést kell, hogy befizessen.
A Gerrzó KFT. rendezési hiányosságok végett, 30.000 forinttal gazdagítja a Szövetség számláját.

Az U17 korosztályban a Testvériség és a Hidegkút léptette vissza csapatait.

A BVSC Zugló pedig az U15-ös csapatával nem tud kiállni a bajnoki mérkőzésekre ezért Ők is visszaléptek a további , még el sem kezdődött bajnoki megmérettetéstől.