Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

18.03.05. Ikarus - Építők

0 - 1

( 0 - 0 )

Az Ikarusnak idáig sem ment otthon az Építők ellen , és most is kikaptak a Bátony utcában egy góllal.

Utoljára Krampek Nándor ( képen ) Vezetőedző vezénylése alatt voltak a Hazaiak 2015 márciusában eredményesek ahol kettő góllal tudtak nyerni az Építők ellen.

A mérkőzések érdekességei közé tartozik az , hogy a meccseket az Építők minden esetben az utolsó 2 - 3 percben szerzett találatukkal tudták megnyerni a Bátony utcában.

Az Ikarus csapatát elhagyó Gillich Máté aki külföldre igazolt, valamint Kaltenekker Attila hosszan tartó sérülése is közrejátszik talán a tavaszi két meccs pontnélküli szerepléséhez.

GILLICH MÁTÉ KALTENEKKER ATTILA

A mérkőzésről ez a véleménye Hevesi Tamásnak ( képen )az Építők SK Vezetőedzőjének.

Az első húsz perc után benne volt az is, hogy könnyed győzelmet aratunk, aztán viszont az, hogy pontot sem szerzünk. Megküzdöttünk ezért a győzelemért és nem vitásan egyes helyzetekben a fortuna is mellénk állt ma. Ez az utóbbi időben nem volt jellemző ránk. De hát a jó  csapatnak szerencséje is lehet néha.