AZ ESÉLYESEBBEK KÖZÜL CSAK AZ ÚJPEST TUDOTT NYERNI.

2 - 6

( 1 - 4 )

A RAFC a 43.Sz. Építőktől a 16. fordulóban egy ötöst, most pedig egy hatost kapott az Újpesttől, igaz most a tavaszi második kanyarban legalább kettőt tudtak gurítani.

Az őszi fordulóhoz képest egy góllal jobb lett a RAFC teljesítménye , bár akkor is ilyen zakóba szaladtak bele.

A tabella 11. helyéről egyet csusszantak lejjebb, és a 12. pozicióból várhatják a Hegyvidék elleni megmérettetést március 11.-én a Goldball Parkban.

1 - 2

( 0 - 2 )

A Pestszentimreiek hazai pályán ( igazából idegenben a SZAC pályán ) nagy meglepetésre 2 - 1 arányú vereséget szenvedett a II. Kerület UFC csapatától.

0 - 1

( 0 - 0 )

Az Ikarusnak idáig sem ment otthon az Építők ellen , és most is kikaptak a Bátony utcában egy góllal.

7 - 5

( 4 - 2 )

Budafokon pedig 12 gól esett egy nagyon érdekfeszítő és fordulatos mérkőzésen.

0 - 3

( 0 - 2 )

A Gázosok nem tudtak a Kelen fölé kerekedni a Kalap utcában.

A Sújtás utcaiak a múlthéten a Testvériség ellen igaz egy góllal de kikaptak, a Kelen pedig hazai pályán simán megverte az Ikarust, és ezzel az előjelekkel talákoztak mindkét csapatnak idegen pályán a Kalap utcában.

A Gázosok igaz megtudták tartani a harmadik helyüket a tabellán vereségük ellenére is , mert az Ikarus is botlott hazai pályán az Építők ellen !

Az Ikarus BSE - ASR Gázgyár találkozó igazi rangadónak igérkezik majd március 11.-én a Bátony utcában.

A Kelen pedig otthon fogadja majd a REAC csapatát akikkel az őszi harmadik fordulóban egy nulla nullás meccset játszottak Széchenyi téren.

A Kelen bajnoki menetelése nagyon rendesen beindult, de kérdéses lesz, hogy  a REAC-ot  mennyire töri meg a hétvégi halasztott mérkőzése a Testvériség ellen .