KISS GERGŐ

2. ASSZISZTENS

2. ASSISTANT

SOMOGYI SÁRA

Vidéki Gábor a II. Kerület UFC Vezetőedzője ( képen )ezt nyilatkozta a mérkőzés után :

Rosszul kezdtük a mérkőzést, mert labdaszerzéseinkből nem tudtunk sem gyors kontrákat vezetni, sem épkézláb labdabirtoklást felépíteni.

Védekezésben voltak hibáink, végül 18 perc után hátrányba kerültünk. Ezt követően váratlanul magunkra találtunk és 20-25 percig jól játszottunk, megérdemelten egyenlítettünk.

A második félidőben fokozatosan elfogytunk erőben, a Gázgyár hatalmas nyomás alatt tartott bennünket és megérdemelten került előnybe.

Az utolsó 20 percben kinyíltunk, azonban játékban hatalmas sebességkülönbség volt megérdemelten lőttek újabb gólokat.

A téli szünet számunkra nem lesz szünet, rengeteget kell dolgoznunk, hogy reális esélyünk legyen a bennmaradásra. Gratulálok ellenfelünknek.

Az ASR Gázgyár részéről a Szakmai Vezetőnek Borbély lászlónak ( képen ) tömör de határozott véleménye volt a bajnoki találkozóról.

Vezető gólunk után a hazaiak váratlanul és gyorsan kiegyenlítettek, ettől vérszemet kaptak, de a második félidőben sikerült a fölényünket gólokra váltani.