RÁBEL ALFRÉD

2. ASSZISZTENS

2. ASSISTANT

GENDÚR ÁKOS

Az Újpestnek minden féle képp győzni kellett, főleg hazai pályán, ha akarja tartani a versenyt a REAC-cal.

Jelen pillanatban 3 pont a különbség a tabellán a REAC javára. Ennek ellenére tudjuk, hogy a hátralévő 15 meccsen akár meg is fordulhat a kocenka ..

Ennek ellenére a Főiskolások a 31. percben megszerezték a vezetést , amire az Újpestiek három perc múlva válaszoltak is , és kezdődhetett volna minden előlről, de az 55. perctől kezdve a Hazaiak remekül a kezükben tartották a játék irányítását és a megszerzett előnyüket , amit a 85. percben meg is koronáztak még egy góllal.

A Testnevelési Főiskolásoknak pedig mivel egy meccsük halasztva lett a Hegyvidék ellen, benne van a pakliban , hogy előrébb tudnak lépni egy győzelem esetén ellenük !

Csakhogy ! A Hegyvidéknek van még egy fellépésük ezen kívűl az elmaradt Pestszentimrei meccs gyanánt, ahol lehet eső, lehet hó ( szó szerint is ) .

A TF -nek elég rosszul jött , hogy  a Hegyvidék félig meddig meglepetésre elhozta Budafokról a három pontot , most pedig ezzel a győzelemmel ott vannak  a Főiskolások vállán, mint egy hátizsák.

A halasztott egymás elleni bajnokijukat 2017. november 29.-én 20:00 órai kezdettel  játszák le, a

Dr. Koltai Jenő Sportközpontban

Testnevelési Főiskola SE - Hegyvidék SE

Ha döntetlent játszanak, akkor szinte kár volt lejátszani a meccset, mert mint ahogy az ivóban is mondják , egy feles nem feles , kár érte pénzt kidobni , Magyarul , az az egy-egy pont nem oszt nem szoroz egyikőjüknek sem, ami a táblázaton elfoglat helyüket illeti !

Amennyiben ezt a meccset viszont tudja hozni a TF,  akkor 10 pontja lesz, és marad a Hegyvidék előtt akkor is a téli időszakra , ha a Hegyvidék leküzdi a Pestszentimreiket.

Aki akar izgulni ( nem sok ember van így vele,  mint szurkoló ) az megtekintheti

az elmaradt  mérkőzést 2017. december 5.-én kedden 20:30 órai kezdéssel. a pályaválasztási jog felcserélésével, a